به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۹
معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر خبر داد
معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از برگزاری نخستین گردهمایی دست اندرکاران حج تمتع سال ۹۳ خبر داد.
کد خبر: ۴۰۲۳۱
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۷ - 04February 2015

برگزاری نخستین گردهمایی دست اندرکاران حج تمتع سال ۹۳

به گزارش گروه اجتماعی دفاع پرس، عادل مقصودی نژاد معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر، گفت: به منظور بررسی عملکرد حج تمتع سال جاری، نخستین گردهمایی دست اندرکاران حج تمتع در مرکز پزشکی حج و زیارت برگزار شد.

وی افزود: با بررسی عملکرد در حج تمتع سال ۹۳، در صدد هستیم تا راهکارهایی برای ارتقای سلامت حجاج به دست بیاوریم.

اعزام بیش از ۵۰۰ نیرو به سرزمین وحی برای ارائه بهترین خدمات

مقصودی نژاد با اشاره به اعزام بیش از ۵۰۰ نیرو در قالب کادر پزشکی و اداری به عربستان در زمان حج تمتع، گفت: با توجه به بهره گیری از بهترین و مجرب ترین متخصصان در تیم های پزشکی، انتظار ارائه بهترین خدمات به زائران را داریم.

معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت، افزود: لزوم ارتقای نرم افزارهای IT، گسترش زیر ساخت ها برای ارائه خدمات بهتر و گسترش طرح پزشک سلامت از جمله مواردی بود که در این گردهمایی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

افزودن ۵ دستگاه آمبولانس به ناوگان پزشکی هلال احمر در عربستان

معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر همچنین به بازسازی ناوگان آمبولانس در کشور عربستان اشاره کرد و گفت: در این زمینه بعد از بررسی راهکارهای موجود، خرید ۵ دستگاه آمبولانس تصویب شد و به زودی این آمبولانس ها به ناوگان ما در عربستان سعودی اضافه می شود.

عادل مقصودی نژاد با اشاره به تشکیل دبیرخانه ای در این خصوص گفت: با توجه به نظرات ارائه شده دبیرخانه ای تشکیل و قرار شد تا زمان آغاز حج تمتع سال ۹۴، حداقل ۳ گردهمایی دیگر در این زمینه برگزار شود.

انتهای پیام/

برچسب ها: حج تمتع ، هلال احمر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها