به روز شده در: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خبر داد؛
سردار حمید خرم‌دل گفت: توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی در قالب طرح کمک‌های مؤمنانه امروز در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.
کد خبر: ۴۰۳۰۳۹
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶ - 26June 2020

به گزارش دفاع‌پرس از یاسوج، سردار «حمید خرم‌دل» فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در مراحل مختلف رزمایش کمک‌های مؤمنانه در مناطق مختلف استان با برآورد ۱۱۴ هزار خانوار آسیب‌پذیر، برای تأمین بسته معیشتی برنامه‌ریزی شد، اظهار داشت: تا امروز، ۹۵ هزار خانواده از کمک‌های معیشتی در مناطق مختلف استان بهره‌مند شدند و ۲۰ هزار خانوار دیگر در آینده نزدیک از این کمک‌های مؤمنانه برخوردار خواهند شد.

وی با بیان اینکه از آغاز اجرای این طرح، شناسایی نیازمندان، به طور گسترده انجام شد، افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته، بسته‌های معیشتی در مراحل مختلفِ رزمایش جمع‌آوری و بسته‌بندی شد و بین افراد شناسایی شده با حفظ کرامت انسانی توزیع می‌شود.

سردار خرم‌دل گفت: شناسایی افراد واجد شرایطِ دریافت بسته‌ها توسط پایگاه‌های مقاومت، هیئت‌های مذهبی، هیئت امنای مساجد و گروه‌هایی متشکل از معتمدین صورت گرفت.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، ارزش هر بسته‌ معیشتی چهار میلیون ریال است، عنوان کرد: تا چند روز آینده، ۱۰ هزار بسته معیشتی دیگر کمک‌های مؤمنانه بین اقشار آسیب‌پذیر و نیازمند در سراسر استان توزیع می‌شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار