به روز شده در: ۲۲ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸
دریادار سیاری عنوان کرد؛
معاون هماهنگ‌کننده ارتش با اشاره به اهمیت انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان، گفت: امروز از تجربیات ارزنده دفاع مقدس در حوزه‌های آموزشی و تربیتی ارتش استفاده می‌کنیم.
کد خبر: ۴۰۳۶۹۱
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴ - 30June 2020

امیر دریادار «حبیب الله سیاریبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش در نشست گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی دفاع مقدس که صبح امروز در ستاد ارتش برگزار شد، اظهار داشت: دفاع مقدس یکی از مقاطع پرافتخار و بالنده نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی ادامه داد: ملت ایران در دوران دفاع مقدس توانست در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح که از سوی قدرت‌های بزرگ جهانی نیز حمایت می‌شد، مقاومت کند و حقانیت خود را به ثبات برساند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش در ادامه با تأکید بر اهمیت توجه به چهلمین سالگرد دفاع مقدس عنوان کرد: باید سعی کنیم تا برنامه‌های پیش‌بینی شده در سطوح مختلف ارتش را با جدیت دنبال کرده و به آثار و نتایج مثبت آن دست یابیم.

دریادار سیاری با بیان اینکه چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس فرصت مناسبی جهت انتقال ارزش‌ها و رشادت دلاورمردان ارتش و رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس است، افزود: ملت بزرگ ایران توانستند در این دوران از مرز‌های اعتقادی و ارضی و ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی دفاع کنند.

وی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص بهره‌گیری از ارزش‌های دفاع مقدس گفت: همان‌طور که ایشان فرمودند، دفاع مقدس گنجینه‌ی عظیمی است که تا مدت‌های طولانی ملت ما می‌تواند از آن استفاده و بر روی آن سرمایه‌گذاری کند.

معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه از این گنج عظیم باید به نحو مطلوبی استفاده کرد، عنوان کرد: امروز از تجربیات ارزنده دفاع مقدس در حوزه‌های آموزشی و تربیتی ارتش استفاده می‌کنیم.

دریادار سیاری با اشاره به اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا خاطرنشان کرد: یکی از وظایف ما حفظ و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان است و بی‌تردید عامل پیروزی و تفوق امروزِ ما بر دشمنان، ادامه دادن راه شهداست.

در این نشست، امیر دریادار «سید محمود موسوی» معاون عملیات ارتش، امیر سرتیپ «علی جهانشاهی» معاون هماهنگ‌کننده نزاجا، امیر سرتیپ «ابوالفضل سپهری‎راد» معاون هماهنگ‌کننده نیروی پدافند هوایی ارتش، امیر سرتیپ «مهدی هادیان» معاون هماهنگ‌کننده نهاجا، امیر دریادار حمزه‌علی کاویانی معاون هماهنگ‌کننده نداجا، امیر سرتیپ محمودی معاون اجرایی ارتش و حجت الاسلام «حسین صنعت‌پور امیری» رئیس اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش حضور داشتند.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار