به روز شده در: ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
جانشین فرمانده نزاجا مطرح کرد؛
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج آمادگی رزمی و دست در دست هم، تمامی نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب می‌کنند.
کد خبر: ۴۰۳۸۶۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱ - 01July 2020

نیرو‌های مسلح دست در دست هم، نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب می‌کنندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «نوذر نعمتی» جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با حضور در تیپ ۲۵۸ شهید پژوهنده نیروی زمینی ارتش مستقر در نهبندان از بخش‌های مختلف این تیپ بازدید کرد.

وی در جمع فرماندهان و کارکنان این تیپ گفت: مهمترین اولویت ما در نیروی زمینی ارتش حفظ و ارتقاء آمادگی رزمی و توان دفاعی و ارائه آموزش دقیق به نیرو‌هاست.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش خطاب به فرماندهان تأکید کرد: هرچه می‌توانید در حوزه آمادگی رزمی و آموزش به نیرو‌ها تلاش کنید تا همیشه در اوج آمادگی رزمی باشند.

وی ادامه داد: دشمنان مترصد آن هستند تا نیرو‌های مسلح نقاط ضعفی داشته باشند، اما آن‌ها باید بدانند که نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج آمادگی رزمی قرار دارند و دست در دست هم تمامی نقشه‌های شوم دشمنان را نقش بر آب می‌کنند و اجازه نفوذ را به آن‌ها نخواهند داد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش همچنین در ادامه، از روند ساخت و احداث پادگان شهید پژوهنده در مناطق مرزی شرق کشور بازدید و دستورات لازم را برای پیشرفت کار صادر کرد.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار