به روز شده در: ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:
حجت‌الاسلام محمدحسنی با تأکید بر اینکه ارتش و سپاه پناهگاهی محکم و نفوذناپذیر برای مردم هستند، گفت: وحدت سپاه و ارتش برای دشمنان نظام اسلامی بیم‌آفرین و برای دوستان نظام اسلامی امیدآفرین است.
کد خبر: ۴۰۳۹۰۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷ - 01July 2020

وحدت ارتش و  سپاه برای دشمنان بیم‌آفرین استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین «عباس محمدحسنی» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع کارکنان و فرماندهان گروه پدافند هوایی خنداب ضمن تبریک فرارسیدن دهه کرامت و ایام میلاد امام رضا (ع) با اشاره به جایگاه ارتش در جامعه اظهار داشت: ارتش امروز به‌عنوان یک ارتش ولایی، شجاع و امین شناخته می‌شود.

وی افزود: ارتش امروز ثابت کرده است که امانت‌دار نظام، پای کار، پاکدست، مقتدر و با وجدان کاری بالا است، اما با وجود این شرایط بسیار مطلوب، ما هرگز نباید به وضعیت موجود راضی باشیم؛ چرا که رضایت به وضعیت موجود به معنای پذیرش پس‌رفت است؛ لذا همه باید دست در دست هم قرار دهیم تا منزلت ارتش را هرچه بیشتر و بهتر ارتقا ببخشیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تأکید کرد: یکی از مهم‌ترین وظایف ما، حفظ و ارتقای منزلت ارتش است، منزلت ارتش امروز کلمه طیبه و ارتش حزب‌الله بودن است؛ یعنی مردم ما ارتش را به‌عنوان یک سازمان حزب‌اللهی، با صلابت و ولایی می‌شناسند و بسیار ارتش را دوست دارند. برابر منویات مقام معظم رهبری، ارتش امروز نمایشگاه بزرگی از ارزش‌های اسلامی است.

حجت‌الاسلام محمدحسنی در ادامه با اشاره به وحدت همیشگی ارتش و سپاه ادامه داد: ارتش و سپاه پناهگاهی محکم و نفوذناپذیر برای مردم هستند. وحدت سپاه و ارتش برای دشمنان نظام اسلامی بیم‌آفرین و برای دوستان نظام اسلامی امیدآفرین است. مردم با احساس اختلاف بین ارتش و سپاه ناراحت و با احساس وحدت بین آن دو خوشحال می‌شوند.

وی با بیان این که ارتش و سپاه مکمل یکدیگر هستند، تصریح کرد: سپاه و ارتش دو برادر برای دفاع از این مردم و میهن اسلامی هستند و هیچ شکی نیست ارتش بدون سپاه و سپاه منهای ارتش، هر دو ناقص خواهند بود. هر یک مأموریت مخصوص به خود را دارند و مکمل یکدیگر بودن سپاه و ارتش، تأمین کننده منافع کلان ملی است؛ بنابر این حرکت در مسیر تقویت وحدت این دو بنیان مرصوص و مظهر اقتدار ملی تکلیف شرعی و انقلابی همگانی است.

در پایان این دیدار، از کارکنان برتر قرآنی یگان توسط حجت الاسلام والمسلمین محمدحسنی تقدیر شد.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها