به روز شده در: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۴۰
نماینده ولی‌فقیه در مازندران:
آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی گفت: خانواده‌های شهدا پرچم‌دار مطالبات باشند و این کار هر چه زودتر و محکم‌تر شروع شود.
کد خبر: ۴۰۴۹۸۵
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۵ - 08July 2020

خانواده‌های شهدا پرچم‌دار مطالبات باشندبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، آیت الله «محمدباقر محمدی لائینی» نماینده ولی فقیه در مازندران امروز در دیدار با بسیج جامعه زنان سپاه کربلا ضمن تشکر از تلاش‌ها، دغدغه و پیگیری‌های بسیج جامعه زنان در مازندران اظهار داشت: انتطار ما این است که این همکاری بیشتر و بهتر شود، چراکه همه ما سرباز اسلام و مخلص دین هستیم.

وی افزود: وظیفه ما ترویج احکام دین خدا است و باید زمینه اجرای آن را ایجاد کنیم، در این مسیر بین زنان و مردان تفاوتی نیست، افتخار ما این است در این راه شهید شویم، دشمن بخشی از تلاش‌های خود را معطوف آسیب به جامعه زنان کرده است.

محمدی لائینی با اعلام اینکه ما اگر اندک هم باشیم بر این دشمن پیروز خواهیم بود، گفت: باید با قدرت، امید و اعتماد به نفس باید راه حق خودمان را ادامه دهیم چون راه حق ریشه‌دار است.

نماینده ولی فقیه در مازندران متذکر شد: دو شهید مدافع حرم شهدای خان‌طومان شهید سعید کمالی و علی جمشیدی مراسم وداع و تشییع باشکوهی داشتند که نشان از ارزش بالای شهادت دارد.

این مسئول عنوان کرد: دلمان برای کسانی که با غفلت در راه و مسیر اشتباه قرار گرفتند، می‌سوزد، انسانی که وجودش مملو از هنر، استعداد و عقلانیت است، نباید در مسیر اشتباه قرار بگیرد.

وی تأکید کرد: نقش فرهنگی بسیج جامعه زنان در حوزه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و مطالبه‌گری بسیار مهم است، این جامعه با در اختیار داشتن ۵۰۰ هزار عضو، هر چیزی را می‌تواند دسخوش تغییر کند که باید از این ظرفیت در همه جا استفاده شود.

محمدی لائینی ادامه داد: ما باید در ابتدا کارمان را از خانواده شروع کنیم، یک شخص از سمت خانواده هدایت می‌شود، در حالی که بسیج خانواده نیاز داریم، مساجد باید خانواده محور باشند، خانواده رکن ضروری و بسیار مهم جامع است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه چگونگی برخورد با افرادی که گوش شنوا ندارند، ضرورت دارد، بیان کرد: باید راهکاری پیدا کنیم تا جذب بیشتری داشته باشیم، متاسفانه برای برخی  مسائل بی‌ارزش جار و جنجال برپا می‌شود و تیتر یک اخبار می‌شود ولی مباحث حجاب، نماز و استکبارستیزی مورد کم لطفی قرار می‌گیرند.

وی در پایان متذکر شد: پرچم‌دار مطالبات باید خانواده شهدا باشند و این کار هر چه زودتر و محکم‌تر شروع شود، خوشبختانه رهبری بصیر و سازش‌ناپذیر و عاقل داریم همچنان که مردمی بصیر داریم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها