به روز شده در: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۴
در حکمی از سوی جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج، مسئول جدید سازمان بسیج کارگری استان منصوب و معرفی شد.
کد خبر: ۴۰۵۳۳۳
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۸ - 11July 2020

به گزارش دفاع‌پرس از یاسوج، آیین تکریم و معارفه مسئول پیشین و مسئول جدید سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد امروز با حضور سرهنگ پاسدار «زریر فرضی‌زاده» مسئول بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه فتح، سرهنگ پاسدار «جمشید ارسلان‌جو» مسئول ستاد تخصصی بسیج اقشار سپاه فتح و جمعی از مسئولان اقشار سپاه فتح استان در یاسوج برگزار شد. 

سرهنگ پاسدار «جمشید ارسلان‌جو» مسئول ستاد تخصصی بسیج اقشار سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این آیین با بیان اینکه اقشار بسیج در تمامی صحنه‌ها برای خدمات‌رسانی به مردم پای کار هستند، اظهار داشت: در اردوی جهادی در منطقه عشایری «گرگو»، به 150 خانوار عشایری خدمات پزشکی و دامپزشکی ارائه و بسته‌های فرهنگی و بهداشتی نیز بین آنها توزیع شد.

سرهنگ پاسدار «زریر فرضی‌زاده» مسئول بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد هم در این آیین به خدمات‌رسانی بسیج در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: سپاه و بسیج در بحث راه‌اندازی موکب‌های اربعین حسینی، کمک به زلزله‌زدگان و سیل‌زدگان، پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، کمک مومنانه، اطفای آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع و ... نقش بسزایی ایفا کرده‌اند و برخی از این خدمات هم‌اکنون نیز ادامه دارد.

وی با بیان اینکه اگر بسیج نباشد سپاه معنی و مفهومی ندارد، ابراز داشت: در بحث اردوهای جهادی و خدمت به مناطق محروم، سپاه و بسیج اقدامات خوبی انجام داده‌اند و باید تلاش شود که اردوهای جهادی بیشتر به سمت جامعه عشایری سوق داده شود.

مسئول بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: خدمات‌رسانی به عشایر مناطق گرگو، دش‌تروم، مارگون و سایر نقاط استان ضروری است زیرا در شرایط کنونی نیاز بیشتری به کمک دارند.

فرضی‌زاده در ادامه ضمن گرامی‌داشت 21 تیر روز عفاف و حجاب، عنوان کرد: 21 تیرماه در خاطر مردم ایران، یادآور حادثه تلخ و ناگواری است، روزی که در آن دژخیمان حکومت جلاد پهلوی شمار زیادی از مردم مسلمان کشورمان را که به اعتراض علیه فرمان کشف حجاب از سوی رضاشاه مخلوع، در مسجد گوهرشاد مشهد برخاسته بودند به گلوله بستند و عده فراوانی در این هجوم وحشیانه‌‌ سربازان و مزدوران رژیم فاسد طاغوت به فیض شهادت نائل شدند.

مسئول بازرسی و تعالی فرماندهان سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در این آیین از خدمات سرهنگ دوم پاسدار «شهرام صفادوست» مسئول پیشین سازمان بسیج کارگری تقدیر و برای سرهنگ دوم پاسدار «یعقوب محسنی‌خواه» مسئول جدید این سازمان آرزوی توفیق کرد.

«یعقوب محسنی‌خواه» مسئول جدید سازمان بسیج کارگری سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد نیز در این آیین هم‌افزایی با اقشار بسیج و تعامل با دستگاه‌های اجرایی، پیگیری جهش تولید با همکاری مدیران کارخانجات، رونق تولید و حمایت از کالاهای ایرانی، پیگیری حقوق کارگران و راه‌اندازی پایگاه‌های مقاومت بسیج در شرکت‌ها و ... را از مهم‌ترین برنامه‌های خود برشمرد.

در پایان این مراسم، سرهنگ دوم پاسدار «یعقوب محسنی‌خواه» به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج کارگری کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از خدمات سرهنگ دوم پاسدار «شهرام صفادوست» مسئول پیشین سازمان بسیج کارگری استان تقدیر شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار