به روز شده در: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۶
فرمانده نیروی زمینی ارتش:
امیر سرتیپ حیدری با اشاره به اینکه توپخانه نزاجا امروز در حوزه تحرک به جایگاه مطلوبی رسیده است، گفت: امروز هوانیروز ارتش به دستاورد‌های مهمی در حوزه ارتقاء برد موشک‌ها، ساخت و تولید دوربین‌های دید در شب، اورهال و... دست یافته که در نوع خود بی‌بدیل است.
کد خبر: ۴۰۷۱۴۲
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴ - 23July 2020

ارتش در مقابله با ویروس کرونا روحیه آفندی داشته استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» در دهمین جشنواره مالک اشتر که همزمان در تهران و قرارگاه‌ها منطقه‌ای و ارشد نظامی ارتش در استان‌های فارس و اصفهان به‌شکل ویدئوکنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش اساس فرماندهی خود را بر سه اصل، ولایت‌مداری، عدالت‌محوری و شایسته‌سالاری استوار کرده است.

وی با اشاره به حضور موثر و جهادی نیروی زمینی ارتش در گذشته در دفاع مقدس، بعد از آن در برقراری امنیت در مرز‌ها و اینک نیز در مرز‌های غرب، جنوب و شرق کشور و این روز‌ها در مقابله با ویروس منحوس کرونا، افزود: در حوزه مقابله با ویروس کرونا از همان روز اول روحیه آفندی داشته و با اجرای رزمایش‌های مختلف به جایگاه ممتازی دست یافته‌ایم به نحوی که دوشا دوش وزارت بهداشت و درمان، اداره بهداشت و درمان نزاجا در گستره عظیم با ۲۸ بیمارستان ثابت و تعداد قابل ملاحظه‌ای بیمارستان سیار حضور داشت که برپایی نقاهتگاه ۲ هزار تخت خوابی در تهران گوشه‌ای از اقتدار این نیرو بود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش به دستاورد‌های ناوگان بالگردی هوانیروز اشاره کرد و اظهار داشت: امروز هوانیروز ارتش به دستاورد‌های مهمی در حوزه ارتقاء برد موشک ها، ساخت و تولید دوربین‌های دید در شب، اورهال و... دست یافته که در نوع خود بی بدیل است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به نگهداری تجهیزات و ادوات در نیروی زمینی ارتش اشاره کرد و افزود: نگهداری ادوات زرهی، توپخان‌های بسیار مهم است، امروز این نیرو در حوزه تحرک به جایگاه مطلوبی رسیده است و از هر حیث آماده و پا در رکاب است.

امیر حیدری به قدرت دفاعی و آمادگی رزمی نیروی زمینی ارتش اشاره کرد و گفت: نیروی زمینی ارتش آنچنان خود را آماده کرد که رزم نزدیک زمینی را عند الزوم در رکاب ولایت به دشمن تحمیل کند.

وی ادامه داد: امروز نیرو‌های مسلح قدرتمند جمهوری اسلامی تحت امر ولایت بر منطقه حاکم هستند، دشمن باید بداند با وجود این قدرت الهی (قدرت ولایت) جایگاهی در خلیج فارس، دریای عمان و جغرافیای این منطقه ندارد، آثار بیرون راندن آن‌ها هم با عنایت خداوند هویدا شده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: با اقتداء به شهدای عزیزمان تا آخرین نفس در رکاب ولایت خواهیم ماند، همواره گفته و می‌گوییم، آقای ما «از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن».

امیر حیدری گفت: آنچه که ما را به این قدرت رسانده است، این است که صراط مستقیم و مجسم خود را وجود مبارک ولایت امر مسلمین (ولایت فقیه) دانسته و با اطاعت محض فرمانبرداری می‌کنیم، خداوند نیز به ما عنایت ویژه خواهد داشت.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها