به روز شده در: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۳
رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان عنوان کرد؛
«مهدی پارسا» گفت: رسانه‌های استان در مرحله اول رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه خوش درخشیده و به‌رغم مشکلاتی که خود درگیر آن بودند در تشویق مردم به حضور در این رزمایش نقش مهمی ایفا کردند.
کد خبر: ۴۰۸۱۵۱
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۷ - 29July 2020

درخشش خبرنگاران در مرحله اول رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه

به گزارش دفاع‌پرس از رشت، «مهدی پارسا» رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان پیش از ظهر امروز چهارشنبه (8 مرداد) تلاش خبرنگاران و اصحاب رسانه استان گیلان را در مرحله اول رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه را قابل ستایش دانست و اظهار داشت: رسانه های استان در مرحله اول رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه خوش درخشیده و به رغم مشکلاتی که خود درگیر آن بودند در تشویق مردم به حضور در این رزمایش نقش مهمی ایفا کردند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان تصریح کرد: هر چند کرونا مشکلات زیادی برای اصحاب رسانه استان ایجاد کرد و بسیاری از اعضای هیئت تحریریه رسانه های مکتوب بیکار  و رسانه های مجازی در رکود به سر بردند اما حس همدلی و میل به کمک آنان موجب شد تا در رزمایش مواسات، توان و همت بالای خود را نشان دادند.

وی با اشاره به اهمیت نقش و وجود خبرنگاران در بحث اطلاع رسانی به مردم، خاطرنشان کرد: خبرنگاران و به طور کلی اصحاب رسانه استان گیلان نیازمند توجه و حمایت جدی هستند و دستگاههای متولی باید از هر تلاش و حمایتی برای این قشر فروگذار نکنند.

«مهدی پارسا» با ابراز خرسندی از راه اندازی کمیسیون رسانه و فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی افزود: از نمایندگان استان نیز انتظار می رود تا حامی این قشر زحمتکش در مجلس شورای اسلامی بوده و پیگیر معیشت، اقتصاد و بیمه خبرنگاران باشند.

وی  تاکید کرد: خبرنگاران در دوران کرونا دو کار مهم و ارزشمند انجام دادند، یکی اینکه در این شرایط سخت با انعکاس اخبار و اطلاع رسانی به موقع، مردم را آگاه و با خبر کردند و علاوه بر این خود نیز آستین همت بالا زده و با جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی به یاری مردم شتافتند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان تصریح کرد: بسیج رسانه استان در سال جاری در نظر دارد تا با برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی، معرفتی، بصیرتی، مهارتی و ورزشی، موجب ارتقای دانش آنها و افزایش نشاط و شادابی آنان شده و با طرح مسائل و مشکلات صنفی این قشر فعال و زحمتکش در مجامع مختلف، پیگیر مرتفع شدن آنها باشد.

«مهدی پارسا» با اشاره به برگزاری سه فعالیت رسانه ای سازمان بسیج رسانه استان گیلان از قبیل راه اندازی پویش رسانه ای مواسات، جشنواره عکس کمک مومنانه و معرفی رسانه های فعال در مواسات و کمک مومنانه در ایام کرونا، افزود: همزمان با روز خبرنگار از برگزیدگان جشنواره عکس کمک مومنانه و رسانه های فعال در مواسات تجلیل می شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها