به روز شده در: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد که هدف راهبرد حماس، تقویت فعالیت ملی مشترک و هم‌افزایی تلاش گروه‌های فلسطینی برای مقابله با طرح استعماری الحاق است.
کد خبر: ۴۰۸۲۵۴
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰ - 30July 2020

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «حازم قاسم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد که همایش ملی که قرار است در نوار غزه برگزار شود، پیامی به جهان است.

این مسئول حماس اظهار داشت: محتوای این پیام این است که ملت فلسطین در برابر طرحهایی که آرمان فلسطین را هدف قرار می‌دهد، متحد است.

خبرگزاری آناتولی به نقل از این مسئول حماس گزارش داد، مقدمات این همایش در حال فراهم شدن است و تماس‌ها برای برگزاری آن، ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: این همایش باید، نماینده تمام ملت فلسطین باشد و بخشی از فعالیت‌های مداوم برای مقابله با طرح‌های استعمارگرایانه اشغال کرانه باختری است.

قاسم گفت: باید اقدامات مشترک دیگری در سطح ملی فلسطین برگزار شود و حماس نیز همچنان به اجرای راهبرد خود ادامه خواهد داد.

این مسئول حماس تأکید کرد: هدف از این راهبرد، «تقویت فعالیت ملی مشترک و هم‌افزایی تلاش گروههای فلسطینی برای مقابله با طرح استعماری الحاق است».

جنبش‌های فتح و حماس اخیرا اعلام کردند که بر سر برگزاری یک همایش مشترک در نوار غزه به توافق رسیده‌اند. این همایش در رد طرحهای اشغالی آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها