به روز شده در: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۸
شهید «لطف الله تقدیسی میرک»:
در وصیت نامه بسیجی شهید «لطف الله تقدیسی میرک» آمده است:‌ای مادر تو نیز زینب گونه مانند کوه باش و در برابر غم‌ها استقامت بسیار کن.
کد خبر: ۴۰۸۶۹۶
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۷ - 19October 2020

ای مادر تو نیز زینب گونه مانند کوه باش

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اردبیل، بسیجی شهید «لطف الله تقدیسی میرک» فرزند رمضان در دهم اردیبهشت 1346 در روستای میرک از توابع شهرستان مشکین شهر به دنیا آمد.   

بعد از شروع جنگ تحمیلی به عنوان بسیجی به جبهه اعزام و در سی ام بهمن 1362  در جزیره مجنون به شهادت نایل و پیکر پاک وی در گلزار شهدای زادگاهش آرام گرفت.

وصیت نامه بسیجی شهید «لطف الله تقدیسی میرک»:

بسم الله الرحمن الرحیم

«انا لله و انا الیه راجعون» ما از خدا آمده ایم و به سوی او برگردانده می شویم.

به نام خداوند در هم کوبنده منافقان اسلام و درود بر شهیدان کربلای حسین (ع) سلام بر یاران با وفای حسین (ع) و سلام بر امام امت و ابراهیم زمان و حسین زمان و خمینی حامی مسلمین و مستضعفان جهان، درود به یاران باوفای امام خمینی.

درود بر تمام شهیدان گلگون کفن کربلای ایران و سلام بر عاشورای حسین (ع)، سلام بر سنگرهای پر خون مرزهای ایران که توسط مزدوران بیگانه و جیره خواران شرق و غرب که از آستین صدام خائن درآمده {است}.

خداوند حکیم در قرآن می فرماید: «که کافران می خواهند نور خدا را خاموش کنند و با وجهه کراهت کافران، خداوند نورش را همچنان حفظ خواهد کرد».

امروز روز در مبارزه و جهاد است. روزی است که خدا می خواهد بنده اش را آزمایش کند و چه افتخاری بالاتر از این می تواند باشد که از این آزمایش پیروز بیرون بیاییم و چه چیز را می توانیم با وعده روح الله قیاس کنیم. آنجا که می فرماید «اگر کشته شوید سعادتمند و اگر پیروز شوید باز هم سعادتمندید». و من هم به سوی جبهه های اسلام حرکت می کنم تا لشکرهای کفر را با رمز یا علی (ع) و یا مهدی (عج) تار و مار و به آنان بقبولانیم که با اسلام نمی توانند مقابله کنند و با امید خدا پیروزی نهایی از ماست و از خدای بزرگ فرج حضرت مهدی (عج) را خواستار و برقراری حکومت اسلامی را در سراسر جهان آرزومندیم.

این جانب لطف الله تقدیسی اعزامی از مشگین شهر سن 16 سال ساکن قریه باللوجه وصیت نامه خاصی ندارم و چون نوشتن وصیت نامه واجب است اگر من شهید شدم برای من گریه و زاری نکنید ما از سوی خدا آمده ایم و در جهان و آخرت خوش و سعادتمند می شویم.

پدر و مادر عزیز ما در جبهه حق و حقیقت هستیم {...} را در همه کوبنده، بشر واجب است به جبهه برود ما شیعه علی هستیم و از امت محمد (ص) هستیم. علی (ع) کدام را می رود؟ ما اون راه می رویم.

من از پدر عزیزم خواهش می کنم دیگر فرزندان خود را {مانند} علی اصغر گونه تربیت کند تا آنها لبیک یا خمینی را بگویند و به جبهه حق بشتابند.

ای مادر تو نیز زینب گونه مانند کوه باش و در برابر این غم ها استقامت بسیار کن، چون که زینب (علیها السلام) از علی اکبر(ع) و علی اصغر(ع) در راه دین اسلام گذشت و تو هم از من و دیگر فرزندان خود، در راه خمینی و اسلام بگذر تو هم بگذر.

جنگ جنگ تا پیروزی

لطف الله تقدیسی میرک

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها