به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۹
بیانیه تیپ ۸۳ امام جعفر صادق (ع)؛
تیپ مستقل روحانیون رزمی تبلیغی امام جعفر صادق (ع) با صدور بیانیه‌ای به منظور حادثه تلخ انفجار در بندر بیروت اعلام کرد: برخی جریانات و رسانه‌های غربگرا به جای کمک به مردم لبنان تیغ حملات خود را علیه حزب الله، جبهه مقاومت و امنیت لبنان به کار گرفته‌اند.
کد خبر: ۴۰۹۵۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰ - 06August 2020

رسانه‌های غربگرا جبهه مقاومت و امنیت پایدار لبنان را نشانه گرفته اندبه گزارش دفاع‌پرس از قم، تیپ مستقل روحانیون رزمی تبلیغی امام جعفر صادق (ع) به منظور حادثه تلخ انفجار در بندر بیروت با بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وقوع انفجار مهیب در بندر بیروت لبنان که منجر به کشته و زخمی شدن چندین هزار نفر از مردم لبنان گردید موجب تاسف و تاثر فراوان گردید.

با کمال تاسف بعضی از جریانات و رسانه‌های غربگرا به جای همدردی و کمک به مردم لبنان و کم نمودن آلام خانواده‌های داغدار در یک پروپاگاندای خبری و رسانه‌ای تیغ حملات خود را به سمت حزب الله لبنان و جبهه مقاومت که سال‌ها با نثار خون عزیزان همین مرز بوم توانسته اند امنیت پایداری را در لبنان فراهم کنند نشانه رفته و بیم آن می‌رود که همین امر دستمایه اختلاف افکنی و تفرقه بین احزاب و قومیت‌های مختلف لبنانی گردد.

امیدواریم با تلاش دولت و ملت لبنان مسببین و مقصرین این حادثه عظیم به حول و قوه الهی معرفی گردند تا چنانچه اگر کسانی عامدانه به این جنایت بزرگ اقدام کرده اند، چهره کریه و خوی جنایت کارانه آن‌ها بر همگان روشن گردد.

تیپ مستقل ۸۳ روحانیون رزمی تبلیغی امام جعفر صادق (ع) ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های جانباختگان و مجروحین این حادثه بزرگ وبا اعلام آمادگی در جهت گسیل کمک‌های مومنانه وبشردوستانه به آسیب دیدگان این حادثه، ازعموم ملت نوع دوست وایثارگر ایران و همه مسلمانان جهان می‌خواهد همه امکانات خود را برای یاری رساندن به پیش قراولان جبهه مقاومت ومردم مظلوم لبنان بسیج نمایند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها