به روز شده در: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر خبر داد؛
برگزیدگان استانی پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان بوشهر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
کد خبر: ۴۰۹۶۴۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹ - 07August 2020

به گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، «عبدالله نجفی» مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت 17 مرداد ماه سال سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی، با اشاره به آغاز به کار پویش ملی «خاطره‌نگار» در کشور اظهار داشت: این پویش شامل ثبت خاطراتی از فعالیت‌های اثربخش و ماندگار اصحاب رسانه است که در استان بوشهر طراحی و مورد استقبال دکتر بصیری مس مسؤول سازمان بسیج رسانه کشور قرار گرفت.

وی گفت: پوستر این پویش ملی، دو روز پیش با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و جمعی از مسئولین ارشد رسانه‌ای کشور در تهران رونمایی شد که هم اکنون این پویش در سراسر کشور در حال برگزاری است.

در این برنامه برگزیدگان استانی پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند. بر این اساس، پریسا جفره ای، سعید طاهری پور و محمد پایبست به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم بخش چند رسانه‌ای و امیر رستافر و خداکرم جمالی نیز به ترتیب رتبه‌های دوم و سوم بخش موشن گرافی این جشنواره را کسب کردند.

همچنین در بخش گزارش‌های ویدیویی به ترتیب امیر برکت، خاطره خواجگانی و مهدی عالی پور و در بخش خبر نیز به ترتیب امین رجب زاده، زهره عرب و مونا عیدان از سوی هیئت داوران این جشنواره شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش رسانه‌های مکتوب نیز سید حسین موسوی، سعید رضایی و مژده پاینده به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم گزارش و علی هوشمند، راضیه حیاتی و علی رضا بحرانی اقبال نیز به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم تیتر را به دست آوردند و حامد معتمدی نیز رتبه اول و حسن محدث زاده رتبه‌های دوم و سوم یادداشت را از آن خود کردند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها