به روز شده در: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۷
بیانیه فرماندهی مرزبانی استان خراسان رضوی به مناسبت روز خبرنگار؛
فرماندهی مرزبانی استان خراسان رضوی در بیانیه‌ خود به مناسبت روز خبرنگار آورده است: اجر خبرنگاران که پرچمداران جنگ نرم هستند و با انتشار حقایق نقشه‌های شوم دروغ‌پردازان خارجی را نقش بر آب می‌کنند، کمتر از اجر کسانی نیست که سلاح به دست می‌گیرند و از سرحدات نظام مقدس اسلامی دفاع می‌کنند.
کد خبر: ۴۰۹۶۸۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۳ - 07August 2020

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از مشهد، فرماندهی مرزبانی استان خراسان رضوی به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: مبارک باد غدیر؛ مبارک باد روزی که نعمت ولایت به جهانیان عرضه شد؛ مبارک باد روز کامل شدن دین و مبارک باد روز خبرنگار.

این بیانیه می‌افزاید: روز خبرنگار، روز پاسداشت بزرگانی است که بدون هراس از سختی‌ها و دشواری‌های این راه مقدس، به وظیفه خطیر و پر افتخار خبرنگاری پرداخته‌اند و پا در مسیر دشواری‌ها به جهت انتقال دقیق، صحیح و صریح واقعیات در چارچوب مصالح نظام و ملت به همگان گذاشته‌اند.

در این بیانیه تاکید شده است: در این روزگار که دشمن با تمام توان اهریمنی رسانه‌های خود، به مصاف جمهوری اسلامی ایران آمده است، اجر خبرنگاران که پرچمداران جنگ نرم هستند و با انتشار حقایق نقشه‌های شوم دروغ‌پردازان خارجی را نقش بر آب می‌کنند، کمتر از اجر کسانی نیست که سلاح به دست می‌گیرند و از سرحدات نظام مقدس اسلامی دفاع می‌کنند، چرا که آنها پرچمدار دفاع از تمامیت ارضی میهن خویش‌اند. خبرنگاران نیز مدافع حیثیت ایران اسلامی‌اند و مسئولند چهره واقعی ایران اسلامی که چهره‌ای است زیبا و مقتدر را به هموطنان و جهانیان بشناسانند.

در پایان این بیانیه آمده است: پس صمیمانه بر دستان خبرنگاران وظیفه‌شناس و فداکار کشورمان به‌ویژه در استان خراسان رضوی بوسه می‌زنیم و به امید روزی می‌نشینیم که پس از نابودی ویروس منحوس کرونا، بتوانیم به دیدار این عزیزان بشتابیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار