به روز شده در: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
جانشین فرمانده نزاجا عنوان کرد؛
جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: توانسته‌ایم در شرایط تحریم به خودکفایی در حوزه تجهیزات فوق سنگین برسیم.
کد خبر: ۴۱۰۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸ - 11August 2020

خودکفایی نیروی زمینی ارتش در تولید و ساخت تریلر تانک‌بربه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «نوذر نعمتی» جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از تعدادی از تانک‌بر‌های فوق سنگین صنایع شهید زرهرن در جمع متخصصین توانمند این مجموعه اظهار داشت: امروز با همت شما جوانان مومن و متخصص توانسته‌ایم در تولید و ساخت تانک‌بر‌های فوق سنگین به خودکفایی برسیم و دست وابستگی را قطع کنیم.

وی ادامه داد: ساخت و تولید پروژه تانک‌بر‌های فوق سنگین توسط صنایع شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش موجب شد تا انحصار تولید این محصول شکسته شود؛ اینکه امروز ما در این نیرو می‌توانیم آنچه را که در چرخه دفاعی ما مورد نیاز است، بسازیم و تولید کنیم، افتخار بزرگ و ارزشمندی است.

امیر نعمتی با بیان اینکه کار شما متخصصین به‌عنوان کار جهادی محسوب می‌شود، گفت: ما در شرایط تحریم به سر می‌بریم که این تحریم را شما متخصصین جوان به فرصت تبدیل کرده‌اید و توانسته‌اید در شرایط تحریم به خودکفایی در حوزه تجهیزات فوق سنگین برسید.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: تلاش کنید در حوزه ساخت و تولید قطعات مختلف به جایگاه بالاتری برسیم و اجازه ندهیم که تحریم‌ها ادوات و تجهیزات ما را زمین‌گیر کنند.

انتهای پیام/ 221

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها