به روز شده در: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۶
فرمانده نیروی زمینی ارتش عنوان کرد؛
امیر سرتیپ حیدری با بیان اینکه نیروی زمینی ارتش آماده انجام هر نوع مأموریتی است، گفت: امروز در بعد رزمی، تحرک نزاجا به ۷۰ الی ۹۵ درصد رسیده است.
کد خبر: ۴۱۰۳۹۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸ - 12August 2020

فضای مجازی یک فرصت استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع مسئولان فضای مجازی این نیرو اظهار داشت: فضای مجازی، فضای فرصت‌هاست تا بتوانیم از این راه بهترین بهره‌برداری را برای ارتقای تعالی معنوی کارکنان این نیرو ببریم.

وی با بیان اینکه با تولید محتوای مناسب و اخبار صحیح می‌توانیم دشمنان را از دروغ‌پردازی و شایعه پراکنی دور سازیم، گفت: فضای خبر و اطلاع‌رسانی به سرعت در حال پیشروی است و امروز ارتش جمهوری اسلامی با ورود به فضای مجازی فرصت مناسبی را دارد تا با تولید محتوای فاخر و اخبار موثق، دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناامید سازد.

فرمانده نزاجا با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه تحرک نیروی زمینی ارتش افزود: امروز در بعد رزمی، تحرک نزاجا به ۷۰ الی ۹۵ درصد رسیده است، در حوزه زرهی هم تمام ادوات شنیدار به‌صورت کنسرواسیون درآمده و آماده انجام هرنوع مأموریتی است.

امیر حیدری ادامه داد: این نیرو در حوزه نیروی انسانی، با اجرای طرح‌های «لبیک»، برنامه‌های حمایتی و معیشتی کارکنان از بدو استخدام تا پایان خدمت پیش‌بینی شده است که هم‌اکنون در این نیرو در حال اجراست؛ همچنین طرح‌هایی مانند پیوند آسمانی به هر زوج مبلغ ۱۰ میلیون تومان، ۳۰ میلیون تومان وام ودیعه مسکن، اهدای مبلغ هشت میلیون تومان به تولد فرزندان دوقلو و کمک‌هزینه تحصیل دانشگاه آزاد برای فرزندان کارکنان اهدا می‌شود.

وی تأکید کرد: نیروی زمینی ارتش در حوزه ساخت و تحویل منازل سازمانی ۲۳ هزار واحد منزل سازمانی در حال ساخت در سراسر کشور دارد که در شهر‌های مشهد، ارومیه، کرمانشاه، دزفول و کرمان این پروژه‌ها به بهره برداری رسیده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در پایان خطاب به مسئولان فضای مجازی گفت: نیروی زمینی ارتش اقدامات گسترده‌ای در حوزه‌های مختلف انجام داده که نیاز است از طریق فضای مجازی به‌صورت صحیح و موثق اطلاع‌رسانی شود.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها