به روز شده در: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس قم:
حجت الاسلام علی لقمانپور گفت: ضرورت دارد جبهه رسانه‌ای انقلاب تشکیل شود و در کشور‌های جبهه مقاومت یکصدا در مقابل دشمنان بایستد.
کد خبر: ۴۱۰۵۵۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۱ - 12August 2020

رسانه‌های انقلابی در جبهه مقاومت یکصدا در مقابل دشمنان بایستدبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از قم، حجت الاسلام «علی لقمانپور» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم در بازدید مسئولان روابط عمومی سپاه استان از خبرگزاری دفاع مقدس اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در فرمایشاتی که در سال ۹۲ داشتند، توصیه اکید به جبهه سازی داشتند، زیرا جبهه سازی مردمی، همچون نهضت امام حسین (ع) ماندگار می‌شود.

وی افزود: رسانه‌های انقلابی باید جبهه تشکیل دهند و فراتر از آن، قرارگاه رسانه‌ای برای حفظ ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی ایجاد گردد تا با طراحی ماموریت‌های متناسب، به خط دشمن بزنیم.

لقمانپور ادامه داد: در بحث احسان و همدلی، اقدامات زیادی در جامعه انجام می‌شود که رسانه‌ها باید آن‌ها را برجسته نمایند.

وی با اشاره به ماموریت تخصصی خبرگزاری دفاع مقدس در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد: نیرو‌های مسلح یک روز در جنگ با دشمن بودند و امروز دوشادوش مردم، نسبت به حل مشکلات جامعه همت می‌گمارند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم تصریح کرد: جوان‌ها انقلاب و جنگ را ندیده و لمس نکرده اند، لذا ضرورت دارد در مقابل خطر فتنه‌های پیچیده آینده و تحریف ارزش‌ها از سوی دشمنان، انقلاب اسلامی و خاستگاه آن شهر قم، برای جوانان تبیین شود و در این زمینه جلسات مستمری برای دفاع از نظام اسلامی تشکیل گردد.

وی عنوان کرد: جبهه رسانه‌ای انقلاب در کشور‌های جبهه مقاومت باید یک تنه در برابر هجمه‌های دشمنان بایستد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار