به روز شده در: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۶
سردار منتظر المهدی خبر داد
معاون اجتماعی ناجا از نمایش سریال پلیسی "فوق سری" در نوروز 94 خبرداد و گفت: تولیدات رسانه ای نیروی انتظامی مبتنی بر ایجاد فرصت با هم بودن برای اعضای خانواده و تحکیم مبانی ، البته با رویکرد آموزش منتج بر درمان می باشد.
کد خبر: ۴۱۴۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۲ - 18February 2015

سریال پلیسی «فوق سری» در نوروز 94 به نمایش در می آید

به گزارش گروه اجتماعی " دفاع پرس "، سردار سعید منتظرالمهدی درحاشیه بازدید از سکانس های پایانی ساخت سریال "فوق سری" گفت: این سریال 10 قسمتی، به تهیه کنندگی آقایان «محمود رضوی» و «حبیب الله کاسه ساز» و با همکاری موسسه ناجی هنر و شبکه یک سیما ساخته می شود.

معاون اجتماعی ناجا گفت: سریال فوق سری (قورباغه وقناری) قرار است انشاءالله هرشب در نوروز 94 از شبکه یک سیما پخش شود.

وی یادآور شد: کارگردان این سریال پلیسی، مهدی فخیم زاده و بازیگران آن نیز، مهدی فخیم زاده، حبیب دهقان نسب، محمد صادقی، شقایق فراهانی، فریبا کوثری، رامین راستاد، بیوک میرزایی و امیر محمد زند، می باشند.

وی ادامه داد: صرفا با پیشی گرفتن از جرایم، انحرافات و پدیده ها می توان سیمای جامعه را تلطیف و به معنای واقعی کلمه سایه امنیت را در جامعه گستراند و همچنین هزینه انتظامی حاصل از مداخله و مقابله را کاهش داد.

معاون اجتماعی ناجا خاطرنشان کرد: تولیدات رسانه ای نیروی انتظامی مبتنی بر ایجاد فرصت با هم بودن برای اعضای خانواده و تحکیم مبانی ، البته با رویکرد آموزش منتج بر درمان می باشد.

دکتر منتظرالمهدی در خصوص داستان این سریال که دستمایه های طنز دارد به خبرنگار ما گفت: «ناصر پاپتی» شخصیت اصلی داستان، فرد شروری است که سعی دارد با تغییر چهره، خود را به جای یک از نیروهای رده بالا در پلیس مبارزه با مواد مخدر معرفی و از این شباهت سوء استفاده کند؛ روشن شدن این ماجرا و تلاش پلیس برای حل این حربه، فضای سریال را رقم خواهد زد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار