به روز شده در: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۸
درگیری دو دوست در باغ کن نهایتا با ضربات چاقو به پایان رسید.
کد خبر: ۴۱۴۵۹
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۰ - 18February 2015

پایان خونین درگیری دو دوست در باغ کن

به گزارش خبرنگار انتظامی " دفاع پرس "، در ساعت 23:30 روز پنجم بهمن سال جاری، از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره درگیری منجر به جرح به کلانتری 142 کن اعلام شد.

با حضور مأموران در محل اعلام شده جوانی بنام "علیرضا" از ناحیه گردن مورد اصابت ضربه چاقو قرار گرفته و جهت انجام اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شده است.

با وجود انجام اقدامات درمانی و به علت اصابت ضربه چاقو به شریان حیاتی ناحیه گردن  و خونریزی شدید، عیلرضا . االف ( 24 ساله ) ، در ساعت سه بامداد روز بعد از درگیری فوت کرد.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمد" و به دستور شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ با مراجعه به محل سکونت مقتول ( محل ارتکاب جنایت ) اطلاع پیدا کردند که شب حادثه مقتول بهمراه یکی از دوستانش بنام "مهدی" به داخل باغ آمده که ناگهان با یکدیگر درگیر شده و مهدی با زدن ضربه چاقو به گردن علیرضا از محل متواری شده است.

اعضای خانواده مقتول در اظهارات خود عنوان کردن : در داخل ساختمان بودیم که ناگهان صدای فریادهای علیرضا را شنیدیم که درخواست کمک می کرد؛ بلافاصله خودمان را به داخل باغ رسانده و علیرضا را مشاهده کردیم که گلویش را گرفته و درخواست کمک می کرد ؛ در همین زمان ، مهدی نیز در حال خارج شدن از داخل باغ بود که به علت وضعیت علیرضا، بلافاصله او را به بیمارستان بردیم و به تعقیب او نرفیتم.

همزمان با مراجعه کارآگاهان به محل زندگی مقتول، کارآگاهان در مقابل درب ورودی باغ موفق
به شناسایی خودرو پژو 405 قرمز متعلق به متهم پرونده بنام "مهدی . ف" ( 30 ساله )  شدند که به نظر می رسید با توجه به عرض کم کوچه ، قاتل در لحظه فرار موفق به خارج نمودن خودرو از داخل کوچه منتهی به باغ نشده و به همین علت ، پس از رها کردن خودرو شخصی اش از محل متواری شده است.

با توجه به شواهد ودلایل بدست آمده که نشان از ارتکاب جنایت توسط "مهدی . ف" داشت، کارآگاهان بلافلاصله به محل زندگی وی در نزدیکی محل وقوع جنلایت مراجعه و اطلاع پیدا کردند که متهم از این محل متواری شده ؛ لذا در ادامه اقدامات جهت دستگیری متهم ، مشاوره های لازم به خانواده متهم جهت همکاری با پلیس ارائه شد .

در ساعت 9 صبح روز 29 بهمن فردی با مراجعه به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، ضمن معرفی خود بنام مهدی . ف عنوان داشت : "من قاتل علیرضا . د هستم" .

متهم در خصوص ارتکاب جنایت گفت: " از چندی پیش با علیرضا بر سر برخی موضوعات شخصی اختلاف پیدا کرده بودم و به همین علت از من دعوت کرد تا برای صحبت به باغ آنها بروم. شب حادثه به داخل باغ رفته و در حال صحبت کردن بودیم که در یک لحظه صحبت هایمان به درگیری فیزیکی کشیده شد و من نیز با چاقو، ضربه ای به گردن علیرضا زده و از محل فرار کردم.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، ضمن اشاره به این موضوع که متهم در سال 1386 و با تشخیص کمیسیون نظام پزشکی سازمان نظام وظیفه عمومی و به خاطر بیماری روحی – روانی از خدمت زیر پرچم معاف گردیده ، در پایان این خبر گفت : "با اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت و جهت صدور دستور قضایی ، متهم در مورخه 29/11/1393 به شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران بزرگ اعزام گردید و مقام محترم قضایی با صدور قرار بازداشت موقت ، "مهدی . ف"  را جهت انجام تحقیقات تکمیلی و مشخص شدن انگیزه واقعی جنایت در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داد " .

انتهای پیام/
 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها