به روز شده در: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
مسئول سازمان بسیج سازندگی:
سردار «محمد زهرایی» گفت: در دنیای امروز دفاع مقدس خاک‌ریزش تغییر کرده و مقابله با فقر و محرومیت خاک‌ریز دفاع مقدس است.
کد خبر: ۴۱۵۱۵۹
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۶ - 10September 2020

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ساری، سردار «محمد زهرایی» مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور شامگاه چهارشنبه در نشست صمیمی با سرگروه‌های حهادی استان مازندران با اشاره به اینکه پشتوانه کار ما مقام معظم رهبری است، اظهار داشت: جریان جهاد سازندگی و بسیج در اوایل انقلاب نیز در درون یک دریایی از یک تفکر که از سال‌های قبل شکل گرفته، قرار دارد.

وی ادامه داد: دومین پشنوانه کار جهادی ما شهدای جهادگری هستند که امروز مدافع حرم شده‌اند چراکه ما امروز تجهیزات محور نبوده و نمی‌توانیم خانواده‌ای به این بزرگی را فقط با پول و تجهیزات اداره کنیم.

امروز مقابله با فقر و محرومیت خاک‌ریز دفاع مقدس است / جریان جهادی کشور تبدیل به فناوری انقلاب شده است

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور خاطرنشان کرد:‌ رسالت ما به‌عنوان جهادگر بلند کردن کارها و به‌نوعی سبک کردن کار نیازمندان است و در دنیای امروز که جنگ اراده‌ها و باورها را داریم باید تلاش کرد تا همیشه پای کار باشیم.

سردار زهرایی با بیان اینکه در دنیای امروز دفاع مقدس خاک‌ریزش تغییر کرده و مقابله با فقر و محرومیت خاک‌ریز دفاع مقدس است، عنوان کرد: در حال حاضر ما محرومیت‌زدایی نمی‌کنیم که محرومیت‌زدایی کرده باشیم یعنی برای ما یک پیامد و محصول نیست بلکه یک اثر کوتاه مدت خواهد بود.

امروز مقابله با فقر و محرومیت خاک‌ریز دفاع مقدس است / جریان جهادی کشور تبدیل به فناوری انقلاب شده است

وی در ادامه بیان کرد: محصول کار جهادی باید انسان‌ ساخت باشید؛ باید شهید حججی تحویل دهیم؛ اگر اینگونه بود، کارمان درست است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با تاکید بر اینکه انسان‌ها منشا تغییر هستند، افزود: فرق نگاه جهادگران با نگاه مسئولان و دستگاه‌ها در این است که ما محرومیت‌زدایی برای محرومیت‌زدایی نکرده و متولی آن نیستیم.

سردار زهرایی با بیان اینکه جریان جهادی کشور تبدیل به فناوری انقلاب شده است، گفت: اعتقاد جهادگران؛ تفکر و گفتمان جهادی بوده که بار زمین‌دیده انقلاب رو بلند می‌کند که در عرصه عمل همانند شیوع کرونا، سیل و زلزله دیده می‌شود.

وی اظهار کرد: گروه‌های جهادی امروز بنا بر فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری در مورد اجرای طرح رزمایش کمک مومنانه باید نسبت خود را مشخص و کار می‌کند.

امروز مقابله با فقر و محرومیت خاک‌ریز دفاع مقدس است / جریان جهادی کشور تبدیل به فناوری انقلاب شده است

سرهنگ سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران نیز با گرامیداشت یاد و خاطره‌ شهدای استان با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا فضای کافی برای دانشجویان بسیجی و گروه‌های جهادی در سطح مازندران فراهم شود، اظهار کرد: این فضا کاری برای شما خواهران و براداران جهادی به گونه‌ای خواهد بود تا بتوانید فعالیت‌ها و خدمات بیشتری را در جامعه‌ نیازمند ارائه دهید.

وی افزود: مازندران؛ استانی برخوردار بوده اما در این مدت حضورم فقر را مشاهده کردم که علی رغم برخورداری از نعمت‌های زیاد فقر زیادی در آن دیده می‌شود.

فرمانده سپاه کربلا مازندران تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم از این خدمات به نحو درست استفاده کرده تا شرمنده شهدا نباشیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار