به روز شده در: ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۸
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در تبریز:
سردار «غلامرضا سلیمانی» گفت: پایگاه‌های مقاومت باید در جهت بیانیه گام دوم تفکر راهبردی داشته باشند و با تفکر راهبردی خود در راستای گام دوم انقلاب ایفای نقش کنند چرا که بسیجی باید نسبت به اتفاقات جهان و کشور باید آگاهی داشته باشد.
کد خبر: ۴۱۶۲۲۷
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲ - 16September 2020

به گزارش دفاع‌پرس از آذربایجان‌ شرقی، سردار «غلامرضا سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین در یادواره شهدای پایگاه سالار شهیدان تبریز، اظهار داشت: با سیر در اندیشه امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب متوجه می‌شویم امام بزرگوار پیش از پیروزی انقلاب و حتی 15 خرداد به فکر بسیج ملت ایران بوده‌اند و با شناختی که از ملت ایران داشت این انرژی را به ثمر رساند و با کمک این قدرت، ملت توانست رژیم طاغوت و ژاندارم منطقه را ساقط کند.

وی ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی امام راحل ادامه این راه را ضروری دانستند و بسیج 20 میلیونی را صادر کردند و الان 40 سال از آن روز می‌گذرد، چهل سالی که پر از افتخار و قدرت نمایی  است.

سلیمانی تاکید کرد: پایگاه‌های مقاومت باید در جهت بیانیه گام دوم تفکر راهبردی داشته باشند و با تفکر راهبردی خود در راستای گام دوم انقلاب ایفای نقش کنند چراکه بسیجی باید نسبت به اتفاقات جهان و کشور باید آگاهی داشته باشد.

این مسئول با اشاره به اطاعت پذیری بسیج از ولایت و مهم بودن این ویژگی بسیج، ابراز داشت: بسیجی باید گوش به فرامین رهبری باشد که نمونه آن را در کمک مومنانه و مقابله با کرونا دیدیم.

وی قابلیت‌های بسیج را ارزشمند و افتخاری برای کشور دانست و یادآور شد: امروزه در کشورهای مختلف بر اساس همین قابلیت‌هاست که از بسیج  الگوبرداری می‌شود که نمونه آن را در لبنان سوریه، یمن، عراق، ونزوئلا و... شاهد هستیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: بسیج در هر پایگاه باید برای حل مشکلات مردم محله کوشا شود در حل مشکلات و نیازهای محله خود تلاش کند.

سلیمانی متذکر شد: بسیج باید جاذبه داشته باشد و مهم نیست فرد در بسیج عضو باشد همین که فرد در برنامه‌های یک پایگاه حضور دارد او یک بسیجی است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها