به روز شده در: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۷
سردار شهسواری:
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌ غربی گفت: دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی بدانند که در هر جا، چه در جدار مرزی و چه در خارج از مرز لانه بگزینند و تصور تهاجم به مرزهای ما را داشته باشند، قاطعانه، محکم و با اقتدار در جدار مرز و حتی در آن سوی مرز با ضدانقلاب اشرار وابسته به ایادی استکبار جهانی برخورد قاطع می‌کنیم.
کد خبر: ۴۱۶۳۲۱
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲ - 16September 2020

سپاه در داخل و خارج از مرزها با اشرار ضدانقلاب قاطعانه برخورد می‌کند

به گزارش دفاع‌پرس از ارومیه، سردار «حبیب شهسواری» فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌ غربی امروز در بازدید از مناطق مرزی اربیلان و جدار مرزی جنوب آذربایجان‌ غربی از رزمندگان و سلحشوران لشکر ۳ حمزه سیدالشهدا (ع) در پاک سازی منطقه اربیلان و جدار مرزی که ضدانقلاب برای صدمه زدن به امنیت داخلی و امنیت خارج از مرزها در آن مناطق حضور داشت، بیان داشت: اقتدار و توانمندی رزمندگان این لشکر باعث شد تا منطقه از لوث دشمن پاک‌سازی شود.

وی ادامه داد: مردم غیور آذربایجان‌ غربی و ملت ایران بدانند که فرزندانشان همواره در پاسداری و صیانت از مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که ناموس ملت است، پای کار آماده و سربازی و پاسداری برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و به عنوان سرباز ولایت گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در تمام مرزها آمادگی خود را در جنبه‌های مختلف حفظ کرده‌اند و همواره در این زمینه آماده دفاع هستند.

شهسواری عنوان کرد: مرزهای ما نماد مهربانی، صلح، دوستی و محبت و پیام‌آور صلح، ثبات و امنیت برای ملت و مردم ما و برای دوستان همسایه کشور دوست ماست.

وی تاکید کرد: این مرزها نشانه خشم، کینه، خروش و نمادی از ضربات و صدمات مهلک بر آنانی هستند که در اذهان خود حتی تصور تجاوز به مرزهای ما را در مخیله خود می‌پرورانند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌ غربی گفت: دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی بدانند که در هر جا، چه در جدار مرزی و چه در خارج از مرز لانه بگزینند و تصور تهاجم و دست درازی به مرزهای ما را داشته باشند، قاطعانه، محکم و با اقتدار در جدار مرز و حتی در آن سوی مرز با ضدانقلاب اشرار وابسته به ایادی استکبار جهانی برخورد قاطع می‌کنیم و در این خصوص با هیچ‌کس تعارف نداریم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار