به روز شده در: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۵
به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس صورت گرفت؛
دوره آموزش یک روزه توانمندسازی فرماندهان حوزه و پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات کل استان بوشهر در سالن جلسات اداره کل حفاظت محیط زیست این استان برگزار شد.
کد خبر: ۴۱۶۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۴ - 16September 2020

برگزاری دوره توانمندسازی فرماندهان بسیج ادارات به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس در بوشهربه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، دوره آموزش یک روزه توانمندسازی فرماندهان حوزه و پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات کل استان بوشهر امروز در سالن جلسات اداره کل حفاظت محیط زیست این استان برگزار شد.

«ضرغام جعفری» مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان بوشهر در حاشیه دوره آموزش یک روزه توانمندسازی فرماندهان حوزه و پایگاه‌های مقاومت بسیج ادارات کل استان بوشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطزه شهدا اظهار داشت: هدف از برگزاری این دوره، تقویت بنیه‌های اعتقادی، اخلاقی و بصیرتی فرماندهان، توجیه برنامه‌های سازمان و برطرف شدن ابهامات موجود در اجرای برنامه‌های سال جاری است.

وی گفت: بسیج ادارات و کارمندان تسهیل‌گر کاهش بوروکراسی اداری در تحقق شعار سال یعنی جهش تولید است که در همین راستا یکی از مأموریت‌های مهم این سارمان، کارآمدسازی نظام اداری به منظور افزایش رضایت‌مندی مردم با استفاده از مجموعه کارمندان بسیجی، مؤمن، انقلابی و پای کار است.

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان بوشهر به بخشی از عملکرد این سازمان در سال جاری اشاره و تصریح کرد: برپایی میز خدمت در هفته دولت، جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مؤمنانه در مرحله اول و دوم، برگزاری مراسم گرامیداشت سوم خرداد در ادارات و توزیع محلول ضدعفونی بین پایگاه‌های ادارات جهت مبارزه با ویروس  کرونااز جمله مهم‌ترین اقدامات این سازمان در سال جاری است.

در پایان این دوره، تعدادی از رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس به بیان خاطراتی از این دوران پرداختند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار