به روز شده در: ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶
چهل‌سالگی سرو/
«دوست فاطمیها» مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و عرض تبریک این هفته با سرهنگ «منصور زارع» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد دیدار و گفت‌وگو کرد.
کد خبر: ۴۱۶۴۴۷
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶ - 17September 2020

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از یزد، «دوست فاطمیها» مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و عرض تبریک این هفته با سرهنگ «منصور زارع» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد دیدار و گفت‌وگو کرد.

دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد با سرهنگ «منصور زارع»

در این جلسه که در سالن جلسات اداره‌کل حفظ آثار یزد برگزار شد دوست فاطمیها از اهدای حدود ۶۰۰۰ نسخه کتاب از سوی اداره‌کل یزد به کتابخانه مرکزی استان تقدیر و تشکر کرد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد ضمن تبریک چهلمین سالگرد دفاع مقدس گزارش‌هایی از برنامه‌ها و اهداف اداره‌کل حفظ آثار یزد و همچنین اقداماتی که تابه‌حال انجام شده داد.

دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد با سرهنگ «منصور زارع»

«اعظم حجت» مسئول ادبیات اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس یزد ضمن ارائه گزارش از برنامه‌های ابلاغی معاونت ادبیات سال ۹۹ و اقداماتی که در این راستا در این ۶ماه انجام شده است درخواست و پیشنهاداتی در جهت همکاری و مشارکت در برنامه‌های تولید و چاپ کتاب اعم از چاپی و صوتی داشت.

در این جلسه ضمن ارائه گزارش‌هایی از برگزاری جلسات نقد و نشست و معرفی کتاب‌های منتشر شده از سوی اداره‌کل حفظ آثار یزد، تجهیز کتابخانه‌های استان به کتاب‌های دفاع مقدس به‌ویژه کتاب‌های منتشره شده این اداره‌کل در راستای نشر دفاع مقدس در دستور کار قرار گرفت.

دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان یزد با سرهنگ «منصور زارع»

هم چنین برگزاری شب و عصر خاطره‌گویی با مشارکت نهاد کتابخانه‌های عمومی استان در دستور کار قرار گرفت.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار