به روز شده در: ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۱
نماینده جنبش حماس در ایران:
خالد القدومی در همایش علنی‌سازی روابط حکام عرب با رژیم صهیونیستی با بیان اینکه این عادی‌سازی ناشی از فشار آمریکا به کشورهای نوکر خود است که باعث ناامنی در منطقه می‌شود، گفت: عادی‌سازی روابط با اسرائیل جبهه مقاومت را نشانه گرفته است.
کد خبر: ۴۱۷۸۱۱
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱ - 22September 2020

عادی سازی روابط با اسرائیل جبهه مقاومت را نشانه گرفته استبه گزارش خبرنگار بین‌الملل دفاع‌پرس، خالد القدومی نماینده جنبش حماس در ایران در همایش علنی سازی روابط حکام عرب با رژیم صهیونیستی که عصر امروز در دانشگاه عالی دفاع ملی برگزار شد، با اشاره یه توافق سه جانبه بین رژیم صهیونیستی، امارات و بحرین اظهار داشت: این توافقنامه یک عقب گرد در مواضع سیاسی کشورهای عربی است.

وی با بیان اینکه پس از اعلام معامله قرن توسط ترامپ و نتانیاهو مردم فلسطین با آن مخالفت کردند، گفت: پس از مخالفت مردم نتانیاهو و ترامپ با عادی سازی روابط با امارات و بحرین به مروم فلسطین اعلام جنگ کردند.

القدومی گفت: اتحادیه عرب با پیشنهاد فلسطین برای محکوم کردن امارات و بحرین مخالفت کر؛ این توافق مرز بین مسلمانان و کافرین را نشان داد.

وی با بیان اینکه باید درک درست از اتفاقی که در حال انجام است داشته باشیم، گفت: این توافق خیانت به آرمان فلسطین است؛ ما به کسانی که اسن اقدام دست زدند و دروغ می‌گویند که برای مردم سود دارد می‌گویم این توافق هسچ سودی برای مردم ندارد.

نماینده جنبش حماس در ایران گفت: این عادی سازی ناشی از فشار آمریکا به کشورهای نوکر خود است که باعث ناامنی در منطقه می‌شود؛ عادی سازی روابط با اسرائیل جبهه مقاومت را نشانه گرفته است.

وی در ادامه گفت: برای مقابله با برنامه آمریکا و اسرائیل باید به دنیال تدوین راهبر مشترک برای مقابله عملی با آن، تقویت بنیه فلسطینیان، یافتن راه‌های مجازات با کشورهایی که به دنبال عادی سازی روابط با هستند و بازیابی نقش علما در بسیج مردمی باشیم.

وی گفت: امروز اعلام می‌کنیم که هیچ کشوری نباید به جای ما تصمیم بگیرد و ما خودمان برای آینده خود تصمیم‌گیری می‌کنیم.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها