به روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۱
رئیس سازمان بسیج ادارات و وزارتخانه‌ها در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:
حمید قریشی گفت: خانواده شهدای لشکر فاطمیون در ملارد کرج صاحب یک قطعه زمین مسکونی می‌شوند.
کد خبر: ۴۲۱۳۵۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۲ - 13October 2020

خانواده شهدای لشکر فاطمیون صاحب زمین مسکونی می‌شوند«سید حمید قریشی» رئیس سازمان بسیج ادارات و وزارتخانه‌های سپاه تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، درباره تکریم خانواده شهدای مدافع حرم اظهار داشت: این سازمان با همکاری دستگاه‌های مسئول پیش‌بینی کرده که به خانواده شهدای مدافع حرم لشکر فاطمیون قطعه زمینی را اهدا کند تا با استفاده از تسهیلات بانکی بتوانند در زمین اهدایی، سرپناهی برای خود احداث کنند.

وی افزود: بر این اساس به هر چهار خانواده شهدای لشکر فاطمیون یک قطعه زمین ۲۰۰ متری تعلق می‌گیرد تا با مشارکت یکدیگر در زمین اهدایی که در شهرستان ملارد پیش‌بینی شده است، یک دستگاه ساختمان جهت اسکان خود بسازند.

قریشی ادامه داد: اهدای زمین برای ساخت واحد مسکونی به خانواده شهدای لشکر فاطمیون در سطح کشور صورت می‌گیرد، اما به‌عنوان شروع کار و در مرحله اول، خانواده‌هایی که در استان تهران ساکن هستند، شامل این طرح می‌شوند.

به گزارش دفاع‌پرس، مقرر شده بود که مراسم تکریم خانواده شهدای فاطمیون و اهدای زمین‌های مورد اشاره، ۲۴ مهر در سالن شهید بهشتی قوه قضاییه برگزار شود که به دلیل افزایش شیوع کرونا و ممنوعیت برگزاری هرگونه مراسمی، این مراسم به تعویق افتاده است.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار