به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۹
در پیام فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی مطرح شد؛
فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در پیام خود به مناسبت هفته نیروی انتظامی تأکید کرد: مرزبانی ناجا به طور شبانه روز با رصد کامل نوار مرزی در تمامی مرزهای کشور پهناور ایران توانسته با جلوگیری از قاچاق سوخت، کالا و مواد مخدر و همچنین مقابله با اشرار و گروهک‌های معاند با جمهوری اسلامی ایران که همواره به دنبال ضربه زدن به تمامیت مرزی کشور جمهوری اسلامی ایران هستند، برگ‌های زرینی را در کارنامه‌ی ناجا رقم بزنند.
کد خبر: ۴۲۲۲۸۲
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹ - 18October 2020

به گزارش دفاع‌پرس از مشهد، سردار سرتیپ دوم «مجید شجاع» فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در پیامی هفته ناجا را به ملت شریف ایران به ویژه مرزبانان، مرزنشینان و خانواده شهدای مظلوم مرزبانی تبریک گفت.

در این پیام آمده است: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران همواره حافظ امنیت در جامعه ایران اسلامی بوده و از نقاط صفر مرزی تا قلب کلانشهرهای کشور را زیر چتر امنیتی خود از هرگونه قانون‌شکنی و جرم و جنایت مصون داشته است.

این پیام می‌افزاید: با عنایت به مددالهی و فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در جهت پیشرفت کاهش جرم در کشور اقدامات بسیار فاخر و ارزشمندی انجام داده و روز‌به‌روز همگام با تکنولوژی‌های روز دنیا و روحیه‌ی جهادی نیروی انسانی و جان برکف توانسته برای گسترش امنیت مردم شریف ایران بالنده‌تر و مقتدرتر شود.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: ناجا با حمایت همه جانبه‌ی خود از ملت بصیر و فهیم ایران مهمترین شاخصه‌ی یک ارگان نظامی که اعتماد مردم است را با عملکرد مثبت خود کسب کرده و همواره با مخلان آسایش و آرامش مردم و برخورد جدی داشته و در این راه شهیدان بسیاری را تقدیم کرده است.

در این پیام تصریح شده است: مرزبانی ناجا نیز به طور شبانه روز با رصد کامل نوار مرزی در تمامی مرزهای کشور پهناور ایران توانسته با جلوگیری از قاچاق سوخت، کالا و مواد مخدر و همچنین مقابله با اشرار و گروهک‌های معاند با جمهوری اسلامی ایران که همواره به دنبال ضربه زدن به تمامیت مرزی کشور جمهوری اسلامی ایران هستند، برگ‌های زرینی را در کارنامه‌ی ناجا رقم بزنند.

در پایان این پیام آمده است: هفته ناجا زمان خوبی برای قدرشناسی از دلاوران عرصه امنیت است. اینجانب از تمام کسانی که در زمینه امنیت مردم ایران زمین خالصانه مشغول به خدمت هستند و از هیچ تلاشی در این راه دریغ نکرده‌اند، تقدیر و تشکر می‌کنم و هفته ناجا را به تمامی ملت شریف ایران اسلامی به ویژه مرزبانان، مرزنشینان و خانواده شهدای مظلوم مرزبانی تبریک عرض می‌نمایم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار