به روز شده در: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸
معاون شهردار منطقه ۲ تهران:
«علی اکبر کریمی‌پور» گفت: به‌منظور هویت‌بخشی به سیمای شهر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تصویر شهید «سید مرتضی آوینی» بر دیواره بزرگراه «شیخ فضل‌الله نوری» ترسیم شد.
کد خبر: ۴۲۲۳۰۹
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹ - 18October 2020

بزرگراه «شیخ فضل‌الله نوری» مزين به تصوير شهید «سید مرتضی آوینی» شدبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، «علی‌اکبر کریمی‌پور» معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۲ تهران، با اشاره به اهمیت اجرای نقاشی دیواری بر روی بدنه بزرگراه‌ها به‌عنوان بخشی از نماهای شهری در ایجاد آرامش بصری، اظهار داشت: به‌منظور هویت‌بخشی به سیمای شهر، با اجرای نقاشی دیواری، بدنه بزرگراه «شیخ فضل‌الله نوری»، به تصویر شهید «سید مرتضی آوینی» مزین شد.

وی با بیان این‌که این طرح به طول ۲۰۰ متر مربع با بهره‌گیری از تکنیک «آکرولیک» و سبک «رئال» اجرا شده است، افزود: نقاشی دیواری تصویر شهید آوینی با مشارکت بنیاد شهید و سازمان زیباسازی شهرداری تهران انجام شد.

کریمی‌پور با اشاره به برنامه‌های پیش‌بینی شده در تلطیف سیمای شهری، گفت: طرح ساماندهی تابلوهای صنوف و همچنین اجرای نقاشی دیواری، از نقش قابل اهمیتی در بهبود سیما و منظر شهری و رنگ‌بخشی بر سیمای خاکستری شهر برخوردار است و در همین راستا، این اقدامات در دستور کار اداره زیباسازی شهرداری منطقه ۲ تهران قرار دارد.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار