به روز شده در: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۲
چهل‌سالگی سرو/ وصیت‌نامه شهید «محمد نصراللهی»؛
در فرازی از وصیت‌نامه شهید «محمد نصراللهی» آمده است: وصیت می کنم برایم اشک نریزید چون آگاهانه شهادت را پذیرفتم و پس از گذشت ٢٠ سال از عمرم هیچ چیز جز شهادت نمی تواند گلوی تشنه ی مرا سیراب کند.
کد خبر: ۴۲۲۸۷۱
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵ - 21October 2020

هیچ چیز جز شهادت نمی تواند گلوی تشنه ی مرا سیراب کندعباس جهانتاب/ به گزارش گروه استانهای دفاع‌پرس از رشت، «محمد نصراللهی» فرزند «ابراهیم» در بیستم شهریور 1340 در شهرستان «شفت» به دنیا آمد و در تاریخ 13 آذر 1360 در گيلانغرب به شهادت رسيد.

وصیت نامه شهید:

«إِنَّ اللَّهَ يُحِبُّ الَّذينَ يُقاتِلونَ في سَبيلِهِ صَفًّا كَأَنَّهُم بُنيانٌ مَرصوصٌ »

 (خدا مؤمنانی را که در صف جهاد با کافران مانند سدی آهنین هم دست و پایدارند بسیار دوست می دارد)

اینجانب  «محمد نصراللهی» این متن را به عنوان وصیت نامه با دست خط خویش نوشته ام.

مادر عزیزم اگر من در راه اهداف مقدسم به الله پیوستم، ناراحت نباش؛ افتخار کن و مانند بانوان صدر اسلام صبور و پایدار باش. برایم گریه نکن که دشمنان خوشحال می شوند، لذا خوشحالی تو مادر عزیز باعث غمناکی دشمنان می شود. مادر جان به خدای تعالی بیندیش که ایران و انقلاب ما به پیروزی نزدیک است.

پدر جان؛ شاید فکر کنی محمد چه راهی را انتخاب کرد، اگر خداوند شهادت را نصیب من گرداند و شهید شدم و راه الله را دنبال کردم توصیه ای که به برادران دارم این است که اگر در خود توانی احساس می کنند در راه اسلام و انقلاب بریزند و بکوشند اسلحه به دوش بگیرند و جبهه های حق را فراموش نکنند.

خواهران؛ مسیرتان را در راه خدا و اسلام عزیزو قرآن گرامی باشد. وصیت می کنم برایم اشک نریزید چون آگاهانه شهادت را پذیرفتم و پس از گذشت ٢٠ سال از عمرم هیچ چیز جز شهادت نمی تواند گلوی تشنه ی مرا سیراب کند. باز هم به مادرم بگوئید که تو در نزد زینب (س) سربلند خواهی شد و ای پدر باید همچون کوهی استوار دربرابر مصائب و سختی ها بایستی.

به همه سفارش می کنم که همیشه پشتیبان امام امت،خمینی بت شکن، ابراهیم زمان باشید که او رهرو پیغمبر است و تنها امام است که در مسیر الله پیش می رود هر که از او پیروی نکند خط الله را نفی کرده است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار