به روز شده در: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۸
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی:
ابراهیم رضایی گفت: کلید حل مشکلات کشور رأی آوردن یا رأی نیاوردن یک نفر در یک کشور دیگر نیست اینها برای ایران‌ستیزی و ایران‌هراسی با هم مسابقه گذاشته‌اند و گره زدن مشکلات کشور به انتخابات آمریکا تحقیر ملت و کشور است.
کد خبر: ۴۲۳۲۸۶
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۷ - 24October 2020

گره زدن مشکلات کشور به انتخابات آمریکا تحقیر ملت و کشور استبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، «ابراهیم رضایی» نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی،  امروز در نشست شورای اداری شهرستان دشتستان ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت‌گرفته برای مقابله با کرونا اظهار داشت: شاهد تلاش جهادی کادر درمان در مقابله با کرونا هستیم و این ماه‌ها  تمام می‌شود ولی روایت این ایام تا همیشه خواهد بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه نباید برای مشکلات کشور به مردم آدرس غلط دهیم تصریح کرد: کلید حل مشکلات کشور رأی آوردن یا رأی نیاوردن یک نفر در یک کشور دیگر نیست اینها برای ایران‌ستیزی و ایران‌هراسی با هم مسابقه گذاشته‌اند و گره زدن مشکلات کشور به انتخابات آمریکا تحقیر ملت و کشور است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه «کلید حل مشکلات ما در داخل کشور است» خاطرنشان کرد: هرجا مطیع ولایت بودیم و انقلابی و جهادی کار کردیم به نتایج خوبی رسیده‌ایم.

وی خواستار حضور مستمر مسئولان در بین مردم شد و بیان کرد: از کمبودهای دستگاه‌ها اطلاع داریم اگر نمی‌توانیم کاری کنیم حداقل با احترام در بین مردم حضور داشته باشیم و پاسخگو باشیم.

رضایی با اشاره به اینکه شرایط اقتصادی، زندگی و معیشت مردم را سخت کرده است و مردم حال و روز خوشی ندارند افزود: انتظار می‌رود همه مسئولان در چارچوب قانون رعایت حال مردم را کنند؛ چراکه خیلی از مشکلات مالی نیست و با تعامل و پیگیری می‌توان مشکل را حل کرد و یکی از شاخصه‌های کار جهادی این است که کارها با کمترین هزینه انجام شود.

وی خواستار جذب بیشتر اعتبارات ملی و استانی برای شهرستان شد و افزود: نسبت به رو‌ند توزیع اعتبارات معترض هستیم چراکه واقعیت شهرستان این نیست، دشتستان یک چهارم جمعیت استان بوشهر دارد و باید توجه ویژه‌ای در توزیع اعتبارات به این شهرستان شود.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی رفع موانع تولید و تسهیل در اشتغال را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی باید حل شود و انتظار داریم واحدهای راکد فعال شوند و مسائل این واحدها یکی یکی رفع شود.

وی با بیان اینکه دخالتی در مسائل دستگاه‌های اجرایی نداریم و وظیفه ما نظارت است خاطرنشان کرد: حامی مدیرانی هستیم که با کار و تلاش جهادی و شبانه‌روزی به مردم خدمت می‌کنند و توقع ما چیزی جز خدمت به مردم نیست.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار