به روز شده در: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر:
حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی گفت: مواضع رئیس‌جمهور فرانسه لطمه بزرگی برای مردم این کشور است، زیرا آنها رئیس‌جمهوری را انتخاب کردند که برای آنها لعن و نفرین و نفرت از سوی مسلمانان در تاریخ برای کشور فرانسه به ثبت برساند.
کد خبر: ۴۲۳۹۳۲
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۴ - 28October 2020

مواضع رئیس‌جمهور فرانسه لطمه بزرگی برای مردم این کشور استبه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، حجت‌الاسلام «عبدالرضا سروستانی» مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر، امروز در جمع فعالان فرهنگی با محکومیت اظهارات سخیف رئیس‌جمهور پلید فرانسه اظهار داشت: یکی از حوادث تلخی که در ماه میلاد نبی مکرم اسلام یعنی ربیع‌الاول اتفاق افتاده اهانت رئیس‌جمهور ملحد فرانسه به ساحت مقدس نبی اکرم (ص)، پیامبر رحمت و مهربانی است.

وی گفت: جای تأسف دارد که رئیس‌جمهور یک کشور گستاخانه نسبت به اعتقادات دینی بیش از یک میلیارد مسلمان برای چندمین بار اهانت بکند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر افزود: این مواضع رئیس‌جمهور فرانسه لطمه بزرگی برای مردم این کشور است، زیرا آنها رئیس‌جمهوری را انتخاب کردند که برای آنها لعن و نفرین و نفرت از سوی مسلمانان در تاریخ برای کشور فرانسه به ثبت برساند.

سروستانی اضافه کرد: امت اسلامی در اقصی نقاط کره پهناور زمین گستاخی و هتاکی مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه را قطعاً به‌شدت محکوم خواهند کرد.

وی ادامه داد: در آستانه هفته وحدت مسلمانان بااقتدار در تحقق آیه شریفه «واعتصموا بحبل الله جمیعاً ولا تفرقو» یکپارچه اعلام نفرت و ننگ خود را به این رئیس‌جمهور پلید و همفکرانش اعلام می‌کنند و موجب تقویت صفوف مسلمین و ذلت و خواری دشمنان خواهند شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر خاطرنشان کرد: انتظاری که امت اسلامی دارند این است که دستگاه‌های دیپلماسی و حاکمیتی کشورهای جهان اسلام بااقتدار مواضع نفرت خود را از این شخص فاسد اعلام کنند و اعتراض خود را از طریق مجامع بین‌المللی پی گیری کنند تا دیگر کسی جرأت جسارت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص) را نداشته باشد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها