به روز شده در: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۲
سازمان وظیفه عمومی ناجا همه مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها، دیپلم و زیر دیپلم را که دارای برگ آماده به خدمت پایه خدمتی آذر ۱۳۹۹ هستند، به خدمت سربازی فراخواند.
کد خبر: ۴۲۷۰۸۱
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۷ - 18November 2020

فراخوان مشمولان اعزامی پایه خدمتی آذر ماه سال 99به گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی اطلاعیه‌ای به شرح ذیل صادر کرد:

همه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم و سوم آذرماه سال ۱۳۹۹ دریافت کرده اند، می‌بایست حداکثر تا روز پنج‌شنبه مورخ ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

همه مشمولان دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی و غیر دانشگاهی (دیپلم و زیر دیپلم) می‌بایست در تاریخ، ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان درج شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان نسبت به همراه داشتن وسایل ضروری و شخصی (اعم از مسواک، خمیر دندان، قاشق و چنگال، لیوان فلزی، بشقاب فلزی، حوله، لباس گرم، کاغذ، خودکار، خشکبار، ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده، کارت تلفن، کارت اعتباری و...) دقت لازم را داشته باشند. همچنین در طول دوره به دلیل شرایط پیش‌آمده، امکان مرخصی سربازان وجود ندارد؛ از این رو، مشمولان می‌بایست اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص مانند تأهل، گواهی فوت والدین، جانبازان بالای ۱۰ درصد، خانواده درجه یک شهدا و... را نیز به همراه خود داشته باشند.

برای پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کرونا، مشمولان اعزامی در روز اعزام توسط وظیفه عمومی استان‌ها و مراکز آموزش نیرو‌های مسلح مورد غربالگری قرار می‌گیرند.

عدم حضور به‌موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

انتهای پیام/ 221

پربیننده ها
آخرین اخبار