به روز شده در: ۱۵ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰
تشکیلات خودگردان فلسطین:
طبق آخرین اخبار و گزارش‌های منتشر شده، تشکیلات خودگردان فلسطین بار دیگر برای بازگشت به میز مذاکرات سازش با رژیم صهیونیستی اعلام آمادگی کرده است.
کد خبر: ۴۲۷۴۴۷
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶ - 21November 2020

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، تشکیلات خودگردان فلسطین پس از ازسرگیری روابط و همکاری‌های امنیتی با رژیم صهیونیستی بار دیگر از آمادگی خود برای بازگشت به میز مذاکرات سازش با رژیم صهیونیستی خبر داد.

بر اساس این گزارش، این تشکیلات اعلام کرد: از موضع کمیته چهارجانبه بین‌المللی که ازسرگیری روابط رام الله با رژیم صهیونیستی را گامی مهم در مسیر فراهم کردن زمینه احیای روند مذاکرات میان دو طرف خوانده است، استقبال می‌کنیم.

این تشکیلات مدعی شده است که هدف از آمادگی برای ورود به روند مذاکرات با رژیم صهیونیستی، تحقق صلح است! این درحالی است که بسیاری از طرف‌های منطقه‌ای از مواضع اخیر تشکیلات خودگردان در برابر تل آویو به عنوان سازش و تسلیم یاد کرده اند.

در همین راستا، «منصف المرزوقی» رئیس جمهور اسبق تونس به ازسرگیری روابط و همکاری‌های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین و رژیم صهیونیستی واکنش نشان داده است. وی در این خصوص گفت: یکی از بزرگترین ترفند‌هایی که تشکیلات خودگردان و رژیم‌های سازشکار جهان عرب به کار می‌گیرند، فریب افکار عمومی است؛ به گونه‌ای که تلاش می‌کنند خود را حافظ صلح جلوه دهند. این درحالی است که آن‌ها مسیر تسلیم را در پیش گرفته اند تا صلح.

انتهای پیام/ ۱۱۷

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار