به روز شده در: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۲
شهید «کاظم کاظمی راشد» پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی راهی جبهه‌های حق علیه باطل شد و پس از چندی مبارزه با دشمن بعثی در تاریخ 28 تیرماه 1360 در مهاباد به شهادت رسید.
کد خبر: ۴۲۷۶۷۹
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷ - 22November 2020

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از آذربایجان‌شرقی، شهید «کاظم کاظمی راشد» در سال 1341 در تبریز به دنیا آمد. وی پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و آغاز جنگ تحمیلی راهی جبهه‌های حق علیه باطل شد و پس از چندی مبارزه با دشمن بعثی در تاریخ 28 تیرماه 1360 در مهاباد به شهادت رسید.

وصیت‌نامه شهید:

شهید «کاظم کاظمی راشد» در سال 1341 در خانواده‌ای مستضعف در تبریز به دنیا آمد. در نوجوانی پدرش را از دست داد و با از دست دادن پدر، مسئولیت خانواده را با شش خواهر و برادر بر عهده گرفت و نتوانست بعد از دوران راهنمایی، به تحصیل خود ادامه دهد.

وی همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی که در به ثمر رسیدن ان سهم بسزایی داشت به استخدام شرکت آذربنیاد تبریز درآمد و به عنوان کمک انباردار شروع به کار نمود و بدین طریق هزینه زندگی خود و خانواده‌اش را تامین می‌کرد.

او همچنین اهتمام خاصی به فعالیت در مساجد و شرکت در راهپیمایی و دعای کمیل و... علی‌الخصوص کمک به اقشار مستضعف جامعه داشت.

وی پس از چندین بار شرکت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل با نثار خون پاک خود در دفاع از کیان اسلام و دستاوردهای انقلاب اسلامی در تاریخ 28 تیرماه 1360 در مهاباد به خیل شهدای اسلام پیوست.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار