به روز شده در: ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۴
طرح «بصیرت خانواده» ویژه کارکنان و خانواده‌های قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ لرستان در بستر مجازی برگزار شد.
کد خبر: ۴۲۸۴۵۵
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴ - 26November 2020

طرح «بصیرت خانواده» در قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۴ لرستان برگزار شد

به گزارش‌ دفاع‌پرس از لرستان، دوره طرح بصیرت نیروی زمینی ارتش ویژه کارکنان و خانواده‌های لشکر ۸۴ پیاده در بستر فضای مجازی برگزار شد.

در این طرح دو روزه که با دعوت اساتید برتر، نخبگان حوزه علمیه، دانشگاه استان لرستان همراه بود؛ کلاس‌هایی با موضوعات آگاه سازی والدین از آسیب‌های اجتماعی، نقش معنویت و اخلاق در زندگی، جنگ نرم و و تأثیر فضای سایبر در فرزندان و مدیریت ارتباطات خانوادگی به صورت بر خط و آنلاین برگزار شد.

حجت الاسلام «حسین دانش» هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی آجا در منطقه لرستان در این رابطه در سخنانی ضمن گرامیداشت هفته بسیج و یاد و خاطره تمامی شهدای بسیجی اظهار داشت: برابر دستورالعمل‌های صادره از اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ۱۴۸ دوره طرح بصیرت نیروی زمینی ویژه کارکنان پایور و خانواده‌ها با توجه به شرایطی که در جامعه بخاطر شیوع این ویروس منحوس حاکم هست به صورت آنلاین برگزار شد که خوشبختانه این طرح با استقبال گرم کارکنان و خانواده‌های محترم قرار گرفت.

وی یادآور شد: امیدواریم در ماه آینده نیز این طرح بصورت مستمر ادامه پیدا کند و حداقل ۸۰ درصد از کارکنان و خانواده این در طرح‌های بصیرت شرکت کنند.

هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی آجا در منطقه لرستان با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص افزایش بصیرت و بصیرت افزایی، گفت: ما باید هم اکنون باور و درک کنیم که در جنگ نرم، تهاجم فرهنگی و به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی شبیه خوان فرهنگی قرار داریم که اگر کوتاهی کنیم آسیب آن ابتدا به خانواده خودمان و بعد به اجتماع و جامعه خواهد رسید.

همچنین در پایان طرح جهت کارکنان و خانواده‌های که در این طرح شرکت کنند، گواهینامه پایان دوره از طرف اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صادر خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها