به روز شده در: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲
ائتلاف «فتح» عراق:
ائتلاف «فتح» عراق به ریاست «هادی العامری» ضمن محکومیت شدید جنایت ترور شهید «فخری‌زاده»، گفت: چنین جنایتی قطعا به قدرتمندتر شدن جمهوری اسلامی ایران منجر خواهد شد.
کد خبر: ۴۲۹۰۹۱
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳ - 30November 2020

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، ائتلاف «فتح» عراق با صدور بیانیه‌ای به جنایت ترور شهید «محسن فخری‌زاده» توسط تروریست‌ها واکنش نشان داد و این جنایت را به شدت محکوم کرد.

این ائتلاف به ریاست «هادی العامری» در بیانیه خود تأکید کرده است: بدون شک جنایت ترور شهید فخری‌زاده به قدرتمندتر شدن بیش از پیش جمهوری اسلامی ایران منجر خواهد شد.

ائتلاف فتح همچنین در بیانیه خود آورده است: جنایت ترور دانشمند هسته‌ای ایرانی ما را از مقابله با پروژه صهیونیستی در منطقه بازنخواهد داشت. ما این حادثه را به جمهوری اسلامی ایران تبریک و تسلیت می‌گوییم. واقعیت آن است که دانشمند هسته‌ای ایران به دست مزدوران رژیم صهیونیستی ترور شد. بدون شک ایران به این جنایت در زمان و مکان مناسب پاسخ خواهد داد.

پیشتر هم «نصر الشمری» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء عراق شهادت «محسن فخری‌زاده» را به شدت محکوم کرده بود. وی این اقدام تروریست‌ها را بزدلانه توصیف کرد و گفت: به واسطه عقیده محمدی و حسینی که بر پایه الهام از شهادت استوار است، ظالمان و مستکبران را شکست خواهد داد.

عناصر تروریستی عصر جمعه هفتم آذرماه سال جاری با کمین در مسیر خودروی حامل «محسن فخری‌زاده» رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در یک عملیات انتحاری و مسلحانه، دانشمند هسته‌ای کشورمان را به شهادت رساندند.

اگرچه هنوز هیچ‌کس عهده‌دار مسئولیت ترور شهید محسن فخری‌زاده نشده است، اما این اتفاق نظر وجود دارد که این اقدام تروریستی در اتاق فکر مشترک آمریکا- رژیم صهیونیستی تدارک دیده شده است.

انتهای پیام/ ۱۱۷

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها