به روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۵:۲۷
ستاری:
معاون عملی و فناوری رئیس جمهور با بیان اینکه پیشرفت‌های نیروی دریایی ارتش چشمگیر است،‌ گفت:‌ شرکت‌های دانش‌بنیان نوآوری را در حوزه دفاعی به ارمغان می‌آورند.
کد خبر: ۴۲۹۴۱۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱ - 01December 2020

ستاری: شرکت‌های دانش‌بنیان نوآوری را در حوزه دفاعی به ارمغان می‌آورندبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در حاشیه رونمایی از نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و صنعتی نیروی دریایی ارتش اظهار داشت: شاهد اتفاقات خوبی  در نمایشگاه دستاوردهای نیروی دریایی ارتش بودیم.

او ادامه داد: در بخش تجهیزات دفاعی بازار بسیار خوبی برای شرکت های دانش بنیان است و تکنولوژی های شرکت های دانش بنیان می تواند در زندگی روزمره مردم دیده شود.

ستاری افزود: در نمایشگاه نیروی دریایی ارتش در حوزه های آی تی، مخابراتی، ساخت قطعات شاهد  تجهیزات جدید و به روزی بودیم و از این پیشرفت ها بسیار خرسندیم.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره بهره مندی صنایع دفاعی در حوزه دانش بنیان، گفت: این یک تغییر راهبردی است و کارخانه جات زیادی در حوزه نظامی داریم که زیر مجموعه ارگان های نظامی مختلف در حال فعالیت هستند.

او با بیان اینکه شرکت های دانش بنیان نوآوری را در حوزه دفاعی به ارمغان می آورند، ادامه داد: بسیاری از این  روش ها در حوزه غیر دفاعی و زندگی روزمره مردم استفاده می شود.

ستاری با تاکید بر اینکه نوآوری ها در بالا بردن بنیه دفاعی کشور موثر است، خاطرنشان کرد: شرکت‌های دانش بنیان توانایی دارند تا محصولات دفاعی را  با نوآوری جدید برای کشور بسازند.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار