به روز شده در: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۱
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) یزد با اشاره به اجرای ۴۰ برنامه شاخص در راستای دومین کنگره ملی شهدای استان یزد، اظهار کرد: سرپرستی از چهار هزار یتیم یکی از این ۴۰ برنامه است از امروز آغاز شده و تا پایان کنگره نیز ادامه دارد. 
کد خبر: ۴۲۹۷۴۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۷ - 03December 2020

به گزارش دفاع‌پرس از یزد، «محمد شجاعان» مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) یزد در آئین رونمایی از طرح هر شهید حامی یک یتیم که با حضور سردار «رضا پورشمسی» فرمانده سپاه الغدیر و جمعی از مسئولان ارشد استانی برگزار شد، با اشاره به اجرای ۴۰ برنامه شاخص در راستای دومین کنگره ملی شهدای استان، اظهار کرد: سرپرستی از چهار هزار یتیم یکی از این ۴۰ برنامه است از امروز آغاز شده و تا پایان کنگره نیز ادامه دارد. 

وی با بیان این‌که، این حامی یابی برای چهار هزار یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد انجام می شود، افزود: این طرح به گونه‌ای است که افراد می‌توانند به نیت هر شهید حامی یک یتیم شوند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با بیان این‌که همه می‌توانند در این طرح با پرداخت حداقل ۵۰ هزار تومان حامی یک یتیم شوند، گفت: خانواده هایی که شهید دارند می توانند به نیت شهید خود اقدام کنند و خانواده هایی که شهیدی ندارند می تواند به نیت شهید محله خود یا شهید دیگری در این طرح خدا پسندانه مشارکت کنند.

شجاعان با بیان این‌که به افرادی که در این طرح شرکت می کنند لوح یادبود اهدا می شود، اظهار امیدواری کرد: آثار و نتایج این طرح، خدماتی باشد تا به نیازمندان کمک شود.

اجلاسیه دومین کنگره ملی چهار هزار شهید دارالعباده و دارالعلم یزد اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها