به روز شده در: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
سردار غلامرضا سلیمانی نقش سپهبد شهید «حاج قاسم سلیمانی» در معماری جدید مکتب مقاومت را بی‌نظیر و بی‌بدیل دانست و گفت: شهید سلیمانی باعث ایجاد وحدت در جهان اسلام شد.
کد خبر: ۴۳۵۶۹۱
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱ - 05January 2021

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرسنقش شهید سلیمانی در معماری جدید مکتب مقاومت بی نظیر و بی بدیل است، سردار سرتیپ «غلامرضا سلیمانی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم اهدای «کمک‌های مومنانه» جامعه کارگری و کارفرمایی در قالب بسته‌های معیشتی و جهیزیه آماده که صبح امروز در مجتمع پژوهشی امام رضا (ع) نیروی هوافضای سپاه برگزار شد، با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س)، سالگرد شهید سلیمانی و درگذشت آیت‌الله مصباح یزدی، اظهار داشت: این شهادت‌ها شما رهروان راه امام خمینی و امام خامنه‌ای را بر این داشته تا با برگزاری چنین مراسم‌هایی تجدید بیعت کنید.

وی افزود: اگر ما به تحولات ۲۵۰ سال گذشته جهان اسلام نگاه کنیم، دخالت جهان سلطه، آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها جز غارت منابع و ثروت‌های کشور‌های مسلمان، اتفاق خوشایندی را مشاهده نمی‌کنیم.

سردار سلیمانی گفت: جعل یک رژیم کودک‌کش ستمگر به نام رژیم صهیونیستی برجسته‌ترین نقطه این تحول است و با پیروزی انقلاب اسلامی این مسأله متفاوت شد و تا عمق جان این ملت فرهنگ عاشورا نفوذ کرده و این یک حادثه تاریخی در جهان اسلام است و به همین دلیل نظام سلطه با تمام توان در مقابل این نظام و ملت به میدان آمد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به افتخارآفرینی شهید سلیمانی در جبهه مقاومت، گفت: این مسأله بخشی از تلاش‌ها برای خنثی کردن توطئه‌های نظام سلطه، رژیم صهیونیستی و آمریکاست.

وی گفت: نقش شهید سلیمانی در معماری جدید مکتب مقاومت بی‌نظیر و بی بدیل است. برجسته‌ترین صفحات این نبرد، نبرد‌هایی است که در جنگ ۳۳روزه با رژیم صهیونسیتی تبلور یافت. در گذشته ائتلاف کشور‌های عربی معروف به جنگ ۶ روزه با شکست مواجه شد و رژیم صهیونیستی تنها شش روز زمان لازم داشت تا ارتش‌های عربی را منهدم کند و شما دیدید در جنگ ۳۳روزه چطور ایستادند و از یونان سریعاً با یک کانال هوایی مهمات وارد اسرائیل کردند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه از این تاریخ دیگر رژیم صهیونیستی سالگرد جنگ‌های ۱۹۶۷ را دیگر جشن نگرفت، افزود: رهبر انقلاب در همین راستا فرموده بودند که ۲۵ سال آینده رژیم صهیونسیتی وجود ندارد؛ پایان نقش‌آفرینی رژیم صهیونسیتی نزدیک است و اقدامات اخیر در کشور‌های عربی هم دست و پا زدن‌های آخر این رژیم است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه داعش در برهه‌ای توانسته بود ۸۰ درصد خاک سوریه را تصرف کند، گفت: شرایط فراهم شده بود که رئیس جمهور سوریه هم کشورش را ترک کند، اما فرستاده سردار سلیمانی شبانه به سوریه می‌رود و می‌گوید پنج هزار نیروی مردمی در کشور شما آموزش دیده‌اند؛ به این‌ها سلاح و مهمات بدهید و با دستور بشار اسد سه هزار نفر سلاح می‌گیرند و از همان لحظه محاصره شکسته می‌شود.

وی ادامه داد: زمانی که شمال عراق مورد تاخت و تاز داعش قرار گرفت، حاج قاسم به کرد‌های عراق پیام داد که امشب را مقاومت کنید، فردا ما به شما ملحق خواهیم شد و حاج قاسم عزیز، بغداد را هم از یک سقوط حتمی نجات داد. دشمن نه‌تنها به دنبال تفرقه‌افکنی بین ملت‌های مسلمان، بلکه به دنبال تجزیه تمام کشور‌های اسلامی بود و حاج قاسم عزیز این توطئه را از بین برد و باعث ایجاد وحدت در جهان اسلام شد و امروز بدون هیچ مشکلی در حرم حضرت زینب (س) مراسم برگزار می‌شود و مردم از سراسر دنیا به زیارت می‌روند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه بدون تردید سردار دل‌ها یک رزمنده تنها نبود، بلکه یک مصلح بزرگ جهانی بود، ادامه داد: غربی‌ها یک توطئه بزرگ برای جهان اسلام طراحی کرده بودند و شهید سلیمانی توطئه‌ها را خنثی کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: هر آنچه که ما در دستورات اسلام و مذهب تشیع شنیده و خوانده بودیم در وجود این شهید عزیز دیده شد. باید تلاش کنیم در همه زوایای زندگی و نقش‌آفرینی از شخصیت این شهید بزرگوار در مقابل چشمان خود بیشترین بهره را ببریم.

سردار سلیمانی گفت: راهبرد فشار حداکثری نظام سلطه که سردمدار آن ترامپ بود با شکست مواجه شد و وقتی در چارچوب مکتب مقاومت عمل کنیم، موفقیت‌های بزرگی به دست می‌آید. هر کسی در آمریکا سر کار بیاید، اجراکننده یک پروژه است و برای ما فرقی ندارد.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار