به روز شده در: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳
سرلشکر باقری:
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دست‌های نیروهای مسلح قهرمان ما بر روی ماشه‌ها قرار دارد و چنانچه دشمنان کوچک‌ترین خطایی کند، حتما نیروهای مسلح پاسخ جانانه‌ای خواهند داد.
کد خبر: ۴۳۵۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶ - 05January 2021

آمادگی کامل نیروهای مسلح برای دفاع از امنیت کشور/ دست‌های نیروهای مسلح بر روی ماشه‌هاستبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، امروز (سه‌شنبه) هنگام بازدید از یگان‌ها و سامانه‌های پهپادی ارتش در جریان برگزاری تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش، با اشاره به توان بازدارندگی و پیشرفت ارتش و نیروهای مسلح در حوزه پهپادی و اقتدار دفاعی کشور، اظهار داشت: امروز دستاوردهای جدید و فوق‌العاده ارزشمندی از فعالیت‌های تحقیقاتی نیروهای چهارگانه ارتش جمهوری اسلامی ایران را شاهد هستیم.

وی با تاکید بر این‌که در لبه فناوری جهانی در حال پیشرفت روزافزون قرار داریم، افزود: مسئله پهپاد در ارتش جمهوری اسلامی ایران، در مسیر بلوغ ارزشمندی قرار گرفته است که در این تمرین بزرگ پهپادی، بخش‌هایی از این پیشرفت‌ها مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

سرلشکر باقری اضافه کرد: تمرین پهپادی ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین رزمایش‌های متعددی که در روزهای اخیر در خلیج فارس صورت گرفته است و در روزهای آتی صورت خواهد گرفت، نشان‌گر آمادگی کامل نیروهای مسلح برای مقابله با هرگونه تهدید نسبت به امنیت و دفاع کشور عزیزمان است.

وی در خصوص آخرین وضعیت منطقه، تصریح کرد: متأسفانه در روزهای اخیر تحرکاتی از جانب ارتش تروریست و جنایت‌کار آمریکا در منطقه صورت گرفته است و پروازهایی از هواپیماهای دوربرد یا سایر موارد را در جهت قدرت‌نمایی و ایجاد وحشت به نمایش گذاشته‌اند؛ همچنین اتهاماتی را به جمهوری اسلامی ایران وارد کرده‌اند که این آمادگی‌ها و رزمایش‌های متعدد و انتقال نیرو در راستای به نمایش گذاشتن آمادگی کامل نیروهای مسلح برای دفاع از مرزهای زمینی، هوایی، دریایی و امنیت ملی کشور است.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: با وجود اینکه جمهوری اسلامی ایران قصد تهاجم و تجاوز به هیچ کشور همسایه ای را ندارد؛ اما در برابر هرگونه تهدید به‌طور کامل آماده است، دست‌های نیروهای مسلح قهرمان ما بر روی ماشه ها قرار دارد و چنانچه دشمنان کوچک‌ترین خطایی کند، حتماً نیروهای مسلح پاسخ جانانه‌ای خواهند داد.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار