به روز شده در: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
فرمانده نیروی زمینی ارتش:
امیر سرتیپ حیدری با تاکید بر اینکه در نیروی زمینی ارتش دستاورد‌های بی‌نظیری در حوزه پهپاد به دست آورده‌ایم، گفت: پهپاد یک سلاح سرنوشت‌ساز است و می‌تواند در صحنه جنگ اثربخش باشد.
کد خبر: ۴۳۵۸۸۷
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷ - 06January 2021

دستاور‌های بی‌نظیری در حوزه پهپاد داشته ایمبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «کیومرث حیدری» فرمانده نیروی زمینی ارتش در حاشیه تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش که در منطقه عمومی سمنان در حال برگزاری است، اظهار داشت: انواع پهپاد‌ها از برد ۲۰ کیلومتر تا هزار کیلومتر را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته‌ایم.

وی اضافه کرد: پهپاد‌هایی که در نمایشگاه وجود دارند، از قابلیت‌ها رادارگریزی و درگیری با انواع اهدف و انهدام اهداف برخوردار هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه گفت: انواع پهپاد‌های عمودپرواز، همچنین پهپادهایی که نیاز به باند دارند و نیز پهپاد‌هایی که روی خودرو لانچ بشوند، در اقسام رزمی و شناسایی و با قابلیت روزپرواز و شب‌پرواز در هر شرایط آب و هوایی، در نمایشگاه دیده می‌شود.

فرمانده نزاجا عنوان کرد: در نیروی زمینی ارتش دستاورد‌های بی‌نظیری در حوزه پهپاد به دست آورده‌ایم.

وی با تاکید بر خودکفایی نیروی زمینی ارتش در تولید پهپاد، گفت: پهپاد یک سلاح سرنوشت‌ساز است و می‌تواند در صحنه جنگ اثربخش باشد.

امیر حیدری خاطرنشان کرد: تمام قطعات و تجهیزاتی که در ساخت پهپاد‌ها استفاده شده از تولیدات خود نیروی زمینی ارتش است و هیچ قطعه‌ای خارج از نزاجا در این پهپاد‌ها به کار گرفته نشده است.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار