به روز شده در: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۹
سرلشکر موسوی:
فرمانده کل ارتش در تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش با بیان اینکه یکی از اهداف راهبردی ما در ضربه‌ی انتقام سخت، اخراج و بریدن پای آمریکایی‌ها از منطقه است، گفت: برگزاری تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش هشداری است به دشمنان که به فکر بیفتند و دچار محاسبات غلط نشوند.
کد خبر: ۴۳۵۹۹۸
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۰ - 06January 2021

برگزاری تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش هشداری به دشمنان/ یکی از اهداف راهبردی ما در ضربه‌ی انتقام سخت، اخراج و بریدن پای آمریکایی‌ها از منطقه استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: در تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش جمهوری اسلامی ایران، تنها بخشی از اقتدار پهپادی ارتش با ماموریت‌های مختلف به نمایش گذاشته شد و توانایی‌های پهپادی ما به‌مراتب بیش از این چیزی است که مشاهده شد.

وی با اشاره به اینکه امروز پهپاد‌ها بخش مهمی از توان تجهیزاتی نیرو‌های مسلح در همه ارتش‌های جهان هستند، افزود: بحمدالله ارتش جمهوری اسلامی ایران در بخش پهپادی صاحب قدرت بسیار خوبی است که اگر روزی لازم باشد در میدان عمل این قدرت را به دشمن نشان دهد، با اقتدار و توان بسیار زیادی این اتفاق خواهد افتاد.

فرمانده کل ارتش خاطرنشان کرد: برگزاری تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش هشداری است به دشمنان که به فکر بیفتند و دچار محاسبات غلط نشوند. اگرچه ما معتقدیم که دشمن به خیال خودش با نشان دادن این هیمنه‌ی پوشالی که از خودش نشان می‌دهد، قصد دارد جلوی ضربه انتقام سخت را بگیرد، غافل از اینکه ضربه انتقام سخت؛ زمان، مکان و اندازه‌اش در اختیار ماست و دشمن هرگز نخواهد توانست زمان، مکان و اندازه‌اش را پیش‌بینی کند. کوچکترین هدف ما در این ضربه‌ی انتقام، اخراج و بریدن پای آمریکایی‌ها از منطقه است.

سرلشکر موسوی افزود: اگر دشمن در محاسبات خود دچار اشتباه شود، قطعاً ضربه‌ای را از نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران دریافت خواهد کرد که از هر کرده‌ای که تا الان داشته پشیمان بشود.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها