به روز شده در: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
سرلشکر موسوی:
فرمانده کل ارتش گفت: به برکت خون شهدا، دشمن که یک روز ابرقدرت بود و با حرکت ناو او، همه منطقه می‌ترسیدند، خودش از هراس ضربه جمهوری اسلامی ایران دچار سردرگمی شده است.
کد خبر: ۴۳۶۱۶۳
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۸ - 07January 2021

دیدار جمعی از پیشکسوتان بهداری و پرستاری ارتش با امیر سرلشکر موسویبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، جمعی از پرستاران و بهیاران دوران دفاع مقدس ارتش با امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو کردند.

سرلشکر موسوی در این دیدار طی سخنانی، این نشست صمیمانه را جلسه‌ای نمادین برای تقدیر از زحمات، ایثارگری‌ها و جانفشانی همه پرستارانی دانست که در دوران دفاع مقدس بار سنگین پرستاری از مجروحین و جانبازان را از خط مقدم تا اقصی نقاط این کشور بر دوش داشتند.

وی افزود: ما شاید نتوانیم و قطعا نمی‌توانیم زحمات شما را جبران کنیم و جبران آن فقط از خداوند برمی‌آید، اما با این جلسه می‌خواهیم بگوییم قدردان شما هستیم. شما مورد احترام و تکریم قلبی ما هستید و صبوری شما را فراموش نمی‌کنیم.

فرمانده کل ارتش همچنین گفت: شما و پیشینیان شما و همه عزیزانی که بعد از شما و تا امروز این مسئولیت سنگین را برعهده دارند مورد تکریم و احترام و قدردانی قلبی و عمیق ما هستند.

سرلشکر موسوی در ادامه تصریح کرد: امروز شما می‌بینید به برکت خون شهدا و ایثار امثال شما، دشمن ما که یک روز ابرقدرت بود و با حرکت ناو او، همه منطقه می‌ترسیدند، خودش از هراس ضربه جمهوری اسلامی ایران دچار سردرگمی شده است.

در ادامه مراسم که با حضور امیر دریادار دوم «مصطفی مداح» معاون بهداشت، درمان، امداد و آموزش پزشکی ارتش و امیر سرتیپ دوم «محبی راد» رئیس کانون بازنشستگان ارتش برگزار شد، پرستاران و بهیاران پیشکسوت حاضر به بیان خاطرات خود از دوران دفاع مقدس، امدادرسانی در بیمارستان‌های صحرایی و یکان‌های بهداری ارتش، حضور در عملیات‌ها و نبرد‌های ماندگار آن سال‌ها و بیان خاطرات جانبازی و دوران اسارات خود در زندان‌های رژیم بعثی صدام پرداختند.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار