به روز شده در: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۴
فرمانده انتظامی تهران بزرگ خبر داد؛
سردار رحیمی از آغاز مرحله جدیدی از طرح امنیت شبانه در پایتخت خبر داد.
کد خبر: ۴۳۶۴۸۳
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱ - 09January 2021

اجرای طرح امنیت شبانه در پایتختبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ «حسین رحیمی» فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جلسه شور فرماندهان با تاکید بر اینکه امنیت تهران و شهروندان آن باید شبانه‌روزی تامین شود و باید بطور مستمر گشت‌های انتظامی، ترافیکی و سایر گشت‌های نامحسوس فعال و همچنین نقطه به نقطه شهر توسط مرکز رصد کنترل شود، اظهار داشت: نباید اجازه داد که تعدادی مجرم با اقدامات مجرمانه خود امنیت و آرامش مردم را خدشه‌دار کنند؛ از این رو لازم است که با اقتدار، دقت و حساسیت لازم همه تلاش خود را در تامین امنیت شهروندان به کار گیرید.

وی افزود: در طرح امنیت شبانه پایتخت پلیس‌های پیشگیری و راهور در نقاط مختلف شهر مستقر خواهند شد و به گشت‌زنی هدفمند خواهند پرداخت.

رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر انجام طرح صائقه، گفت، طرح صائقه در راستای برخورد با کیف‌قاپ‌ها، موبایل‌قاپ‌ها و اراذل و اوباش است که باید با اقدامات اطلاعاتی دقیق انجام شود و اجازه جولان به سارقان داده نشود.

سردار رحیمی با اشاره به تلاش برخی افراد مغرض و معاند برای تشویش اذهان عمومی با انتشار یک سری کلیپ‌های سرقت و درگیری اراذل واوباش، بیان کرد: پلیس همه تلاش خودرابه کار بسته است تا ضمن برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی امنیت مطلوبی را فراهم سازد؛ از این رو به طور حتم با کسانی که بخواهند امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیاندازند و با توجه به وجود امنیت مطلوب در پایتخت، تصویری عکس از این موضوع را به مردم نشان دهند، برخورد قانونی خواهد شد.

رئیس پلیس پایتخت با قدردانی از اجرای طرح موتوریار پلیس راهور پایتخت و لزوم توجه ویژه به فرهنگ‌سازی در این رابطه، گفت: با توجه به وضعیت ناهنجار و بدِ جوی پایتخت باید با خودرو‌های دودزا و فاقد معاینه فنی برخورد شود؛ چرا که با این شرایط روز به روز شاهد وخیم‌تر شدن اوضاع جوی شهر تهران خواهیم بود.

سردار رحیمی با قدردانی از همراهی مردم و مجاهدت‌های کادر پزشکی در کاهش کشته‌های ناشی از بیماری کرونا، عنوان کرد: در این زمینه لازم است همچنان مردم عزیز به دقت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و دیگر پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها