به روز شده در: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۳
همزمان با روز شهادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س)، پیکر‌های مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز در میان حزن واندوه فراوان امت حزب‌الله تشییع شدند.
کد خبر: ۴۳۷۷۱۴
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵ - 17January 2021

پیکر پاک دو شهید گمنام در ساوجبلاغ تشیع شدبه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، همزمان با روز شهادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س)، پیکر‌های مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس در شهرستان ساوجبلاغ استان البرز در میان حزن واندوه فراوان امت حزب الله تشییع شدند.

پیکر پاک این دو شهید والامقام از مقابل سپاه ناحیه ساوجبلاغ به صورت خودرویی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی تشییع و در دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد به خاک سپرده شدند.

گفتنی است این دو شهید که در تفحص‌های اخیر کشف شده و به کشور بازگشته اند، عصر روز گذشته وارد استان البرز شدند.

یکی از این شهیدان ۱۷ ساله و در منطقه عملیاتی والفجر چهار واقع در پنجوین عراق در سال ۱۳۶۲ به شهادت رسیده و دیگری ۲۵ ساله و در منطقه عملیاتی خیبر در سال ۱۳۶۲ شربت شهادت نوشیده است.

پیکر پاک این شهدا پس از ورود به استان البرز برای برگزاری مراسم وداع به ندامتگاه مرکزی کرج و همچنین هیات انصارالامام رزمندگان کرج منتقل و سپس مراسمی ویژه نیز در شهرستان ساوجبلاغ برگزار شد.

آیین تشییع پیکر پاک این شهدا صبح امروز از مقابل سپاه هشتگرد به صورت خودرویی به سمت دانشگاه آزاد اسلامی این شهر آغاز و سپس در محوطه این دانشگاه به خاک سپرده شدند.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها