به روز شده در: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۴
فرماندار بوشهر:
«عباس جمشیدی» گفت: دشمن باید بداند نظام جمهوری اسلامی به واسطه هدایت‌های خردمندانه رهبر معظم انقلاب، مقاومت ملت با وجود همه تحریم‌های سیاسی و اقتصادی و شیوع ویروس همه گیر کرونا سربلند و کارآمد است.
کد خبر: ۴۳۹۰۶۰
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۸ - 25January 2021

نظام جمهوری اسلامی ایران با وجود همه تحریم‌ها سربلند وکارآمد استبه گزارش دفاع‌پرس از  بوشهر، «عباس جمشیدی» فرماندار بوشهر امروز در نشست شورای اداری جزیره خارگ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: دشمن باید بداند نظام جمهوری اسلامی به واسطه هدایت‌های خردمندانه رهبر معظم انقلاب، مقاومت ملت و تدبیر دولت با وجود همه تحریم‌های سیاسی و اقتصادی و شیوع ویروس همه گیر کرونا سربلند و کارآمد است.

وی گفت: امروز در نتیجه مقاومت و ایستادگی ملت ایران در مقابل فشارهای حداکثری، رئیس جمهوری سابق ایالات متحده آمریکا، به زباله دان تاریخ پیوسته است.

جمشیدی با اشاره سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال آینده افزود: بنا به تاکید رهبر معظم انقلاب هرچند برخی مشکلات در جامعه وجود دارد، اما امروز زمان امید بخشی به جامعه است و تنها به این وسیله ایستادگی مردم رقم خواهد خورد.

وی با بیان اینکه باید تلاش شود با امید بخشی زمینه حضور حداکثری مردم در عرصه انتخابات فراهم شود ادامه داد: هرچند امروز اموال کشور در کشورهای طرف مقابل بلوکه شده اما اقتدار جمهوری اسلامی به گونه‌ای است که کسی نمی‌تواند نگاه چپ به این نظام کند.

جمشیدی با بیان اینکه در این شرایط حساس نباید گرفتار بازی‌های سیاسی شویم بیان کرد: امروز شرایط به گونه‌ای رقم خورده که رئیس دولت در رسانه ملی مورد تهاجم بدترین هجوم‌ها و تخریب‌ها قرار می‌گیرد.

وی تاکید کرد: انجام این اقدام‌ها و تخریب‌ها نه تنها سودی برای نظام ندارد بلکه آب ریختن به آسیاب دشمن است.

فرماندار بوشهر گفت: افتخار دولت این است که در بخش اعتبارات دولتی از سال ۹۳، برای نخستین بار ۵۰میلیارد تومان ازمحل اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان به جزیره خارگ اختصاص یافته است، این اعتبار به غیر از اعتبارات ارزش افزوده‌است که ماهانه به تناسب جمعیت خارگ به حساب شهرداری ریخته می‌شود.

فرماندار بوشهر با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: با وجود حضور جمعیت قابل توجهی از نیروها در شرکت‌های مختلف نفتی خارگ اما با اجرای دقیق دستورالعمل‌های بهداشتی تاکنون کمترین ابتلا رقم خورد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار