به روز شده در: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۷
فرمانده سپاه قدس گیلان:
سردار «محمد عبدالله‌پور» یوم الله 22 بهمن را روز تجدید بیعت با ولایت فقیه دانست و گفت: معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) به پشتیبانی ملت غیور ایران اسلامی و به تأسی از مکتب عاشورا، علیه رژیم ستمشاهی قیام کرد و زمینه مقابله جهانی با استکبار را فراهم آورد.
کد خبر: ۴۳۹۴۵۲
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱ - 27January 2021

یوم الله 22 بهمن روز تجدید بیعت با ولایت فقیه است

به گزارش دفاع‌پرس از رشت، سردار «محمد عبدالله‌پور» فرمانده سپاه قدس گیلان امروز در نشست هماهنگی بزرگداشت یوم الله 22 بهمن با اشاره به انتظارات ویژه از گیلان در بزرگداشت این ایام، اظهار داشت: مردم گیلان ثابت کرده‌اند که در مناسبت‌های انقلابی حضوری پرشور دارند و تا پای جان از انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان یوم الله 22 بهمن را روز تجدید بیعت با ولایت فقیه دانست و افزود: معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) به پشتیبانی ملت غیور ایران اسلامی و به تأسی از مکتب عاشورا، علیه رژیم ستمشاهی قیام کرد و زمینه مقابله جهانی با استکبار را فراهم آورد.

وی با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن در سال‌های گذشته خط بطلانی بر همه توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان برای از پا در آوردن نظام بود، تصریح کرد: با توجه به عدم برگزاری راهپیمایی 22 بهمن به دلیلِ شیوع بیماری کرونا باید از همه ظرفیت‌های استان برای بزرگداشت باشکوه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استفاده شود.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به برگزاری مراسم رژه خودرویی و موتوری، خاطرنشان کرد: محدودیت‌های ناشی از شیوع بیماری کرونا موجب شده امکان برگزاری راهپیمایی 22 بهمن با حضور پرشور و نشاط مردم را نداشته باشیم لذا باید تلاش شود تا همه مردم گیلان در برگزاری این جشن ملی به‌شکلی شریک شوند.

وی با تاکید بر لزوم توجه به جنبه‌های بصری جشن انقلاب به ویژه در حوزه فضا آرایی شهری و رژه خودرویی، متذکر شد: مردم همواره صحنه گردان مناسبت‌های ملی و مذهبی ما هستند و در یوم الله 22 بهمن نیز می‌توان کار را به مردم سپرد تا شاهد خلق جلوه‌های زیبا از تجدید میثاق مردم با آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی باشیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان، موفقیت در بزرگداشت ایام‌الله انقلاب اسلامی را در گرو همدلی و هم افزایی عمومی دانست و تاکید کرد: اگر در کنار هم باشیم، می‌توانیم همه موانع و مشکلات را رفع کنیم و صحنه‌های به یاد ماندنی از پایبندی مردم به انقلاب اسلامی را با برگزاری مراسم خاص 22 بهمن امسال در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت کنیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها