به روز شده در: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۴
رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس خبر داد؛
علی‌محمد نائینی، با اشاره به چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی از برگزاری اختتامیه اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی در حوزه دفاع مقدس و مقاومت در روز چهاردهم بهمن‌ خبر داد.
کد خبر: ۴۴۰۱۴۴
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰ - 31January 2021

به گزارش گروه فرهنگ و هنر دفاع‌پرس، سردار علی‌محمد نائینی، رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس و مشاور فرمانده کل سپاه، با اشاره به چهلمین سالگرد جنگ تحمیلی از برگزاری اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی در حوزه دفاع مقدس و مقاومت با عنوان «جایزه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی» خبر داد و اظهار داشت: این مراسم با هماهنگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و در سطح ملی توسط مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس برگزار می‌شود.

وی افزود: جایزه سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی با استقبال بسیار خوب همه ناشران، پژوهشگران، محققان و نویسندگان و مراکز علمی و پژوهشی مواجه شد. بیش از ۴۵۰ عنوان کتاب در پنج گروه داوری و در حوزه‌های مختلف نظامی، امنیتی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، حقوقی، بین‌الملل، تاریخی و اقتصادی مورد بررسی دقیق قرار گرفت.

مشاور فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه قرار بود این مراسم در هفته پژوهش برگزار شود، اما با توجه به شرایط قرمز کرونایی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به تعویق افتاد، تصریح کرد: این مراسم با حضور مقامات لشکری و کشوری روز سه‌شنبه چهاردهم بهمن‌ در موزه دفاع مقدس و مقاومت برگزار خواهد شد.

سردار نائینی در خاتمه گفت: تجلیل از پژوهشگران برتر حوزه دفاع مقدس و مقاومت در ۴۰ سال گذشته و تجلیل از مراکز برتر پژوهشی از دیگر برنامه‌های اولین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت خواهد بود.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها