به روز شده در: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۴
استاندار بوشهر:
«عبدالکریم گراوند» از تدوبن طرح‌های جدیدی تولیدی، خدماتی و اشتغال‌زایی در حوزه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان خبر داد و گفت: اجرای این پروژه‌های با رویکرد دریا محور است.
کد خبر: ۴۴۴۱۳۰
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۲ - 21February 2021

اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با رویکرد دریا محوربه گزارش دفاع‌پرس از بوشهر، «عبدالکریم گراوند» امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با اشاره به تدوین برنامه‌ها و طرح‌های تولیدی، عمرانی و خدماتی ویژه سال آینده اظهار داشت: در عرصه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی طرح‌های مهمی برای سال آینده برنامه‌ریزی و تدوبن شده است که پیگیری این طرح‌ها ضروری است.

وی با تاکید بر بارگذاری پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در سامانه ویژه این پروژه‌ها گفت: سیاست اصلی این است که با کمک نظام بانکی و تخصیص اعتبارات لازم پروژه‌های اقتصاد مقاومتی بر اساس برنامه تعیین شده اجرا، تکمیل و افتتاح شود.

استاندار بوشهر، توسعه این استان را دریامحور دانست و تاکید کرد: استفاده از سواحل و دریا در اجرای پروژه‌های تولیدی و سرمایه‌گذاری مورد توجه ویژه قرار دارد.

گراوند تامین نیازهای سرمایه‌‌گذاری و زیرساخت‌ها در سواحل  را یک ضرورت دانست و بیان کرد: باید از این ظرفیت در حوزه اشتغال، تولید و سرمایه‌گذاری استفاده و نیاز پروژه‌های اقتصادی مقاومتی در حوزه آب، برق، گاز و راه تأمین شود.

وی از تدوین طرح‌های جدیدی تولیدی، خدماتی و اشتغال‌زایی در حوزه سیاست‌های اقتصاد مقاومتی خبر داد و افزود: این پروژه‌ها تنها در حوزه صنعت نیست بلکه در بخش‌های آبزی‌پروری، زیستی، انرژی، حمل و نقل دریایی، صنایع پشتیبانی است.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها