به روز شده در: ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۵
بامداد امروز رخ داد؛
نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز (دوشنبه) ضمن یورش به کرانه باختری ۱۹ شهروند فلسطینی از جمله دو رهبر جنبش حماس را بازداشت کردند.
کد خبر: ۴۴۴۲۲۹
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸ - 22February 2021

یورش نظامیان صهیونیست به کرانه باختریبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از فلسطین الیوم، نظامیان صهیونیست همچنان به اقدامات خصمانه خود علیه فلسطینیان در اراضی اشغالی ادامه می‌دهند. نظامیان صهیونیست به صورت گسترده به مناطقی از کرانه باختری یورش بردند.

بر اساس این گزارش، به دنبال یورش گسترده نظامیان صهیونیست به فلسطینیان در کرانه باختری درگیری شدیدی میان آن‌ها اتفاق افتاد. صهیونیست‌ها از گلوله و گاز اشک آور علیه فلسطینیان استفاده کردند.

نظامیان صهیونیست در جریان درگیری مذکور ۱۹ تَن از شهروندان فلسطینی را بازداشت کردند. در میان بازداشت شدگان نام دو تن از رهبران جنبش حماس به نام‌های عبدالرحیم حنبلی و مصطفی نشار به چشم می‌خورد.

چندی پیش کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی با صدور بیانیه‌ای به ارائه گزارشی از اقدامات سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی علیه شهروندان فلسطینی در اراضی اشغالی پرداخت.

در همین ارتباط، کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی تأکید کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی طی ماه ژانویه ۴۵۶ شهروند فلسطینی را در سراسر اراضی اشغالی بازداشت کرده اند. این کمیته همچنین اعلام کرد که صهیونیست‌ها در ماه ژانویه ۱۰۵ حکم بازداشت موقت علیه فلسطینیان صادر کردند.

انتهای پیام/ 461

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار